آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 111490
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ دی, ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  صلاحیت داوطلبان مجلس ۲۱ دی ماه به فرمانداری‌ها اعلام می‌شود

  رئیس هیأت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مازندران گفت: 21 دی ماه صلاحیت داوطلبان به فرمانداران ۹ حوزه انتخابیه اعلام خواهد شد.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام علی‌اصغر ذکوی امروز درباره روند بررسی صلاحیت داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: از دوم دی ماه امسال به مدت ۲۰ روز صلاحیت داوطلبان و همچنین بررسی شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده  البته با نظر هیات مرکزی نظارت شورای نگهبان ادامه دارد.

  وی با بیان اینکه ۲۱ دی ماه صلاحیت داوطلبان به فرمانداران ۹ حوزه انتخابیه اعلام خواهد شد، افزود:  از ۲۲ دی تا ۱۱ بهمن ماه به مدت ۲۰ روز مراتب تایید یا رد صلاحیت به داوطلبان توسط فرماندار مرکز حوزه انتخابیه ابلاغ می‌شود.

  رئیس هیأت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مازندران اضافه کرد: اگر داوطلبان رد صلاحیت شده شکایتی داشتند، این شکایت دریافت و تا ۱۱ بهمن ماه شورای نگهبان باید نظر قطعی و نهایی درباره همه داوطلبان اظهار و به داوطلبان اعلام کند.

  ذکوی تصریح کرد:  از ۱۲ تا ۱۴ بهمن فرصت سه روزه مرحله دیگری است که شکایت داوطلبانی که توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شدند توسط شورای نگهبان دریافت می‌شود.

  وی یادآور شد: آخرین مرحله از ۱۵ تا ۲۱ بهمن ماه، فرصت هفت روزه است که در این زمان شورای نگهبان به شکایت داوطلبان معترض رسیدگی و به وزارت کشور اعلام می‌کند.

  رئیس هیأت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مازندران بیان کرد: در روز ۲۲ بهمن ماه امسال وزارت کشور اسامی داوطلبان را به‌صورت اعلام و به مراکز حوزه انتخابیه می‌کند.

  ذکوی خاطرنشان کرد: در رسیدگی به صلاحیت داوطلبان همیشه تخلفات نامزدها در حین و قبل از انتخابات، در هر دوره‌ای موثر است که باید به این مسائل توجه کنند.

  برچسب ها :

  نظرات