آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 6 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 111450
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ دی, ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  فرزندان و فرماندهان ایران منتظر یک اشاره رهبری هستند

  آیت‌الله داود صمدی‌آملی گفت: ایران اسلامی و رهبر معظم انقلاب دارای فرزندان و فرماندهان آماده به رزم فراوانی هستند که تنها با یک اشاره رهبری در مقابله با دشمن در آماده‌باش کامل خواهند بود.

  آوای شمال/ آیت‌الله داود صمدی‌آملی دوشنبه‌شب در مراسم بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و بزرگداشت سالگرد شهید رسانه ملی غلامعلی لقمانی در مصلای بزرگ نکا اظهار کرد: ولایتمداری از ویژگی‌های ممتاز سردار سلیمانی بود که باید الگوی همگان در جامعه باشد.

  وی با اعلام اینکه بعد از اربعین فتنه‌های مختلف در عراق شروع شد و مرکز فتنه ناصریه عراق است، افزود: در حدود ۶ هزار داعشی اصیل در زندان به‌سر می برند و از سراسر جهان، از آمریکا، اروپا، عربستان و بحرین کمک‌های مالی مختلف به دست معترضین می‌رسید.

  این استاد حوزه و دانشگاه یادآور شد: یکی از کارهای مهمی که سردار سلیمانی آغاز کرد، ادامه مسیر جبهه مقاومت در مناطق مختلف ایران اسلامی بود.

  صمدی‌آملی گفت: توطئه‌های دشمن در عراق، در چند ماه اخیر خط مقاومت را نشانه رفته بود و مهم‌ترین خصیصه سردار سلیمانی این بود که جبهه مقاومت را براساس خطی از ایران به عراق، لبنان، غزه، یمن و نیجریه به هم متصل کند.

  وی با اعلام اینکه از خصیصه‌های مهم حاج قاسم این بود که حتی یک نفر را با عنوان اینکه باید به جبهه برود، نبردند، خاطرنشان کرد: همه افرادی که در این جبهه مقاومت قرار گرفتند با اراده خودشان بود و افراد از هر کجا که می‌خواستند می‌توانستند برگردند.

  استاد حوزه و دانشگاه در بین عزاداران نکایی گفت: همچنان که در طول هشت سال دفاع مقدس ما رزمندگان خودجوش و داوطلبانه به جبهه‌ها اعزام شدند، در دفاع از حرم هم همین مسأله صدق می‌کرد و هیچ اجباری در کار نبود.

  صمدی‌آملی افزود: جوانان و نسل‌های جدید ما که جنگ و دوران هشت ساله دفاع مقدس را درک نکردند، باید از شهدا الگوبرداری کرده و در راه و روش شهدا استوار گام بردارند و ادامه‌دهنده راستین شهدا باشند.

  وی تصریح کرد: ایران اسلامی و رهبر معظم انقلاب دارای فرزندان و فرماندهان آماده به رزم فراوانی هستند که تنها با یک اشاره رهبری در مقابله با دشمن در آماده‌باش کامل خواهند بود.

  استاد حوزه و دانشگاه گفت: نهادینه کردن راه و رسم شهدا از وظایف مهمی است که برعهده داریم و هر یک از ما باید در این راستا تلاش کند.

  برچسب ها :

  نظرات