آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ , Monday 25 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 111414
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ دی, ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  خداوند همراه با صابران و منتقم خون‌های به ناحق ریخته است

  حجت‌الاسلام و المسلمین محی‌الدین محمدیان در پیامی در پی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی نوشت: به یقین می‌دانیم که خداوند همراه با صابران و منتقم خون‌های به ناحق ریخته است و پیروزی‌ها از جانب اوست.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین محمدیان رئیس مرکز مطالعات فقهی تعلیم و تربیت در پیامی در پی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی اعلام کرد: ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتً بل احیاءٌ عند ربّهم یرزقون؛ شهادت‌، آرزوی مجاهدان فی‌سبیل الله و هنر مردان خدا و مزد جهاد مؤمنان صادق است که خداوند آن را به اولیای خاص خود می‌بخشد.

  شهادت سردار سرافراز و محبوب دل‌های مؤمنان، سپهبد شهید قاسم سلیمانی هرچند کام‌ها را تلخ و دل‌ها را آزرد اما در افق روشن شهادت و سپهر پرواز بی‌انتهای او لایحه‌ رهایی قدس، آزادی سرزمین های اشغالی و سیادت امت اسلامی به وضوح مشاهده می‌شود.

  شهید قاسم سلیمانی، مجموع شجاعت، شهامت، رشادت، فروتنی، اخلاص‌ و فرمانبریِ مالک اشتر و دور‌اندیشی‌،‌ حزم‌ و عقل و بصیرت عمار بود که اردوی ولایت را از خارج مرزهای شرق تا بیرون از مرزهای غرب گسترده بود و با روح اخوت اسلامی دل‌های مشتاق اسلام و قرآن را از شامات تا یمن و از سند و هند تا کناره‌های دو رود گرد هم آورده است.

  در ادامه این پیام آمده است: شهید شاهد است و هرگز نمی‌میرد بلکه به جریان ابدیت می‌پیوندد و نظاره به وجه الهی می‌کند و فردا و فردا‌ها حیات متموج او در زلال خود‌، روح جوانان مشتاق امت را به طهارت جهاد و شهادت بالنده خواهد ساخت.

  سردار شهید اسلام با جهاد بزرگ‌ خود تمامیت قدرت استکباری جهان را به چالش کشید و هیبت و هیمنه‌ آنها را در اقدام بزدلانه و رذیلانه‌ ترور به نمایش گذاشت.

  مخفی نمی‌کنیم که فراق او و از دست دادن او برای ما سخت است و صبر و شکیبایی در نبودنش جز به بودن خداوند در کنارمان قابل جبران نیست اما به یقین کامل نیز می‌دانیم که خداوند همراه با صابران و منتقم خون‌های به ناحق ریخته است و پیروزی‌ها از جانب اوست و عن قریب خداوند انتقام سخت از جنایتکاران به ویژه آمریکا و ترامپ شرور و بی شرم که نمایندگی از شیطان می‌کند خواهد ستاند.

  اینجانب به نوبه‌‌ خویش، عروج خونین شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و شهید ابومهدی المهندس فرمانده حشد الشعبی عراق و همراهان و همرزمان شهیدشان را به ملت شریف و رشید ایران و عراق و فرماندهی معظم کل قوا و خانواده‌های معزز شهدا تبریک و تسلیت عرض می‌کنم و آرزو و مسألت می‌دارم که ان‌شاءالله در جوار شهیدان گرانقدر جهان اسلام همراه با امام راحل میهنمان، خوان گسترده سید و سالار شهیدان حسین بن علی علیهم‌السلام و متنعم از رزق موعود الهی باشند. انّه ذوالفضل العظیم.

  برچسب ها :

  نظرات