آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ , Monday 1 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 111393
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ دی, ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  شاعری:

  هر ایرانی یک سردار سلیمانی است

  نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکای جنایتکار با این هدف که با ترور سردار سلیمانی می‌تواند خط مقاومت را درهم بشکند، دست به ترور زد، غافل از اینکه هر یک از مردم ایران یک سردار سلیمانی هستند و پرچم مقاومت را بیش از پیش به اهتزاز در می‌آورند.

  آوای شمال/ علی‌محمد شاعری با تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: ایشان نماد مقابله با ظلم و جنایت‌های ضدبشری آمریکا بوده است.

  وی با اعلام اینکه سردار سلیمانی ۴۰ سال از عمر پربرکت خود را در راه مبارزه با ظلم و بی‌عدالتی، آزادسازی قدس و در هم شکستن ظلم آمریکای جنایتکار، جلوگیری از پیشروی رژیم اشغال‌گر قدس و سازماندهی نیروهای مقاومت به‌سر برد، افزود: ایشان نماد  الگوی مقابله در برابر جنایت‌های آمریکا و رژیم اشغالگر قدس بود.

  نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آمریکای جنایتکار با این هدف که با ترور سردار سلیمانی می‌تواند خط مقاومت را درهم بشکند، صبح جمعه این سردار رشید اسلام را به‌صورت ناجوانمردانه ترور کرد، غافل از اینکه هر یک از مردم ایران یک سردار سلیمانی هستند و پرچم مقاومت را بیش از پیش به اهتزاز در می‌آورند.

  شاعری اضافه کرد: نهضت‌های تحت ستم آمریکا با استعانت از روح بلند و انقلابی سردار سلیمانی ایستادگی بیشتری می‌کنند، مقاومت مردم منطقه خون شهیدان مقاومت به‌ویژه خون سردار شهید سلیمانی بساط جنایات آمریکا و اسراییل را جمع می‌کند.

  وی ادامه داد: با توجه به ترورهای آمریکایی‌ها از ابتدای انقلاب تاکنون مقاومت مردم ایران روز به روز بیشتر می‌شود و مردم با همکاری نیروهای سپاه مقاومت به فرماندهی مقام معظم رهبری انتقام خون سردار سلیمانی را می‌گیرند.

  برچسب ها :

  نظرات