آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 6 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 111391
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ دی, ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  شهادت‌طلبی را از سردار سلیمانی باید آموخت

  نماینده ولی فقیه استان مازندران گفت: باید درس مبارزه با شیاطین و اشرار، اخلاص، ایثار و شهادت‌طلبی را از سردار سلیمانی آموخت، او تمام معادلات نظامی و جنگی را در منطقه عوض می‌کرد و به هم می‌زند.

  آوای شمال/ آیت‌الله محمد باقر محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان‌ مازندران امروز در دیدار با فرماندهی و کارکنان مرکز آموزش تخصصی یگان‌های ویژه شهید قاسمیان در دفتر خود به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: ویژگی‌های سردار سلیمانی برای ما الگو بوده و مربوط به شخص خاصی نیست.

  وی با اشاره به دو ویژگی مهم سردار شهید که مقام رهبری در خصوص ایشان فرمودند، افزود: یکی از آنها مبارزه با اشرار و شیاطین است، سردار با فتنه داعش و النصر و صهیونیست‌ها جنگیده است، حال شما جوانان باید خود را آماده مبارزه با جنود اشرار، مزدوران آمریکایی و اسرائیلی باشید.

  محمدی لائینی خاطرنشان کرد: ویژگی بعدی سردار سلیمانی این بود که ایشان توسط بدترین و شقی‌ترین افراد به شهادت رسید، سرزمین ما از ترور توسط منافقان و بعثی‌های عراق و وابستگان شیطان بزرگ پر است، دشمنان در منطقه داعش و طالبان و النصره را ایجاد کردند.

  این مسؤول تصریح کرد: ما در مقابل همه وحشی‌گری‌ها ایستاده‌ایم، آمریکا این شیطان بزرگ دید که دیگر نمی‌تواند با نوچه‌ها و وابستگانش جلوی عزت ایران را بگیرد خودش وارد میدان شد، امروز دنیای استکبار خوش وارد میدان شده است.

  وی ادامه داد: ما انتقام سختی از قاتلان سردار خواهیم گرفت، ولی هر فردی از آنها را بکشیم حتی با خود ترامپ نمی‌توان انتقام سردار سلیمانی ر‌ا گرفت، تنها راه انتقام، از بین بردن کلی نیروهای شیطان بزرگ است.

  محمدی‌لائینی عنوان کرد:  همان مصوب‌های که مجلس پارلمان عراق انجام داد، باید زمینه اخراج آمریکا از کل منطقه باشد، بعضی از افراد هنوز هم دنبال مذاکره با آمریکا هستند، این‌گونه افراد حقیر هستند، شما جوانان باید خود را آماده مبارزه با آمریکا و وابستگان آنها بکنید.

  نماینده ولی فقیه در مازندران در پایان اذعان داشت: خدا را شکر امروز با راهنمایی رهبر معظم انقلاب مسیر را به خوبی پیش می‌بریم و راه روشن است، باید درس مبارزه با  شیاطین و اشرار، اخلاص، ایثار و شهادت‌طلبی را از سردار سلیمانی آموخت، او تمام معادلات نظامی و جنگی را در منطقه عوض می‌کرد و به هم می‌زند.

  برچسب ها :

  نظرات