آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ , Monday 25 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 111341
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ دی, ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  ۸ هزار دانشجومعلم آماده برای خون‌خواهی سردار سلیمانی/ هزاران حاج قاسم تربیت خواهیم کرد

  دبیر شورای تبیین مواضع دانشگاه فرهنگیان گفت: حدود 8 هزار نفر از دانشجومعلمان و دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان با انتشار نامه‌ای خواهان فراهم کردن شرایط حضور برای مبارزه با امریکا و رژیم جنایتکار اسرائیل شدند.

  آوای شمال/ حمیدرضا قائم‌پناه دبیر شورای تبیین مواضع دانشگاه فرهنگیان با اشاره به شهادت سردار سلیمانی گفت: سردار عزیز سلیمانی نماد تربیت‌یافته مکتب اسلام و رهبری است و افراد زیادی را مانند خودش تربیت کرد.

  وی ادامه داد: شهادت مسیری بود که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم آن را سعادت دنیا و آخرت خود می‌دانند و بنا به فرموده مقام معظم رهبری پاسخ سخت و دندان‌شکنی در پی ترور سردار سرافراز اسلام به آمریکا خواهیم داد و انتقام خون سپهبد شهید قاسم سلیمانی علاوه بر اینکه در صحنه نظامی باید اتفاق بیفتد، در صحنه سیاسی و رد مطلق FATF و لوایح استعماری نیز باید به‌وقوع بپیوندد.

  این فعال دانشجویی تصریح کرد: دشمنان کوردل و سیاه دل امت اسلامی به‌ویژه آمریکای جهان خوار و رژیم سفاک صهیونیستی تاوان سختی برای این حرکت ددمنشانه خواهند داد.

  قائم پناه ادامه داد: ملت ایران، ملتی است که فرهنگ آن با فرهنگ شهادت عجین است و این اقدام احمقانه آمریکا نمی‌توانند ذره‌ای خلل در اراده ملت ایران ایجاد کند.

  وی گفت: شخصیت سردار سلیمانی را می‌توان در قالب یک شخصیت بین‌المللی تعریف کرد که در معادلات منطقه‌ای و جهانی تأثیرگذار و مورد احترام بود. این اقدام آمریکا بی پاسخ نمی‌ماند و قطعاً جواب چنین اقدامات جنایت کارانه دشمن در عرصه نظامی، سیاسی و امنیتی داده می‌شود.

  این فعال دانشجویی تاکید کرد: دشمنان بدانند جای سردار سلیمانی‌ها خالی نخواهد ماند و معلمان این مرز و بوم تمام رشادت ها و مجاهدات های شهدا را به شاگردان آموخته و هزاران سلیمانی تربیت خواهند کرد.

  دبیر شورای تبیین مواضع دانشگاه فرهنگیان گفت: در همین راستا دانشجومعلمان و دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان با تاسی از ۱۲۰۰ شهید دانشجو معلم ضمن تجدید میثاق بر وعده تربیت نسلی انقلابی و مومن به راه اسلام عزیز، با تنظیم نامه به محضر رهبر انقلاب خواهان فراهم کردن شرایطی برای حضور جهت مبارزه مستقیم و رودرو با امریکا و رژیم جنایتکار اسرائیل شده اند که تا الان و آخر آماری که در دست دارم، ۸ هزار دانشجومعلم این نامه را امضا کرده اند و این آمار همچنان ادامه دارد.

  برچسب ها :

  نظرات