آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ , Monday 25 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 111306
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ دی, ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  سپهبد سلیمانی سرپنجه جریان مقاومت در منطقه بود/ آمریکا با بی‌آبرویی منطقه را ترک می‌کند

  رزمنده جبهه مقاومت با بیان اینکه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سرپنجه جریان مقاومت اسلامی در منطقه بود، گفت: جمهوری اسلامی و جریان مقاومت در منطقه از آمریکا انتقام سختی خواهند گرفت و این انتقام موجب خواهد شد تا آمریکا با بی‌آبرویی تمام منطقه را ترک کند.

  آوای شمال/ سردار محمدعلی آسودی شنبه‌شب در نشست بصیرتی و مراسم گرامیداشت شهادت سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در روستای آبندانسر حوزه مقاومت بسیج ثارالله(ع) ساری اظهار کرد: همه ما آمده‌ایم تا بگوییم راه شهدا را ادامه خواهیم داد اما با چه راه و روشی بخواهیم ادامه دهیم مهم است؛ اول خودمان باید در این مسیر عمل و سپس آن را در بخش‌های مختلف جامعه تبیین کنیم.

  وی با بیان اینکه باید ببینیم سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در این مسیر چه کاری انجام داده است که از قشرهای مختلف و از تیپ‌های مختلف در کشور برای سردار سلیمانی اشک ریختند، افزود: سردار سلیمانی در عمل ولایتمدار و ولایت را خوب درک کرده بود.

  رزمنده جبهه مقاومت با اشاره به اینکه طی این ۴۰سال انقلاب اسلامی هرکسی به فرمایشات رهبری عمل کرد و در مسیر ولایت قرار گرفت عاقبت‌بخیر شد اما کسانی که به رهنمودهای ولایت گوش نکردند قطعا از مسیر نظام و ولایت منحرف شدند و سقوط کردند، ادامه داد: رمز و راز محبوب شدن حاج قاسم سلیمانی در ولایتمداری ایشان بود.

  آسودی با بیان اینکه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سرپنجه جریان مقاومت اسلامی در منطقه بود، خاطرنشان کرد: آمریکای جنایتکار داعش را در منطقه متولد کرد اما حاج قاسم سلیمانی با سربازان شجاع اسلام ریشه داعش را در منطقه خشکاندند که این مسئله برای استکبار گران تمام شد.

  وی با بیان اینکه حق سردار سلیمانی این بود که در راه اسلام، دفاع از کشور و دفاع از حریم اهل‌بیت به شهادت برسد، عنوان کرد: اگر مسؤولان بصیرت داشته باشند FATF را هیچ‌وقت نمی‌پذیرند چون این سازوکار برای کشور سودی ندارد.

  عضو هیات علمی دانشگاه امام حسین(ع) با بیان اینکه با ولایتمداری و بصیرت رزمایش دریایی مشترک ایران، روسیه و چین برگزار شد و آمریکا از این رویش و اتحاد وحشت کرد، افزود: حاج قاسم سلیمانی در بین ملت کشورهای منطقه و حتی دولت‌مردان منطقه نفوذ عاطفی داشته و جریان مقاومت اسلامی توسط حاج قاسم سلیمانی به یک ارتش اسلامی جهانی تبدیل شده است.

  آسودی با تاکید بر اینکه انتخابات آینده باید به تشکیل مجلس انقلابی منجر شود، بیان کرد: نباید نمایندگانی داشته باشیم که برجام را در ۲۰دقیقه تصویب کنند؛ ما نیازمند دولت و مجلس انقلابی هستیم.

  وی با بیان اینکه این تروری که آمریکایی‌ها انجام دادند خیلی پیچیده نبود، افزود: آمریکا خلاف قواعد بین‌المللی اقدام به ترور حاج قاسم سلیمانی کرد و ترور سپهبد سلیمانی برای آمریکا هزینه سنگینی در بر خواهد داشت که سالهای سال آویزه گوش آنها خواهد بود.

  رزمنده جبهه مقاومت با بیان اینکه ان‌شاالله به زودی مردم منطقه شاهد خواهند بود که جمهوری اسلامی و جریان مقاومت در منطقه از آمریکا انتقام سختی خواهند گرفت، گفت: این انتقام موجب خواهد شد تا آمریکا با بی‌آبرویی تمام منطقه را ترک کند.

  برچسب ها :

  نظرات