آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 111303
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ دی, ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  دوره عالی فیفا یا FIFA Master

  این دوره مدیریتی در راستای حقوق و منابع انسانی برای ارتقای آموزش مدیریت در دنیای ورزش ایجاد شده و فارغ‌التحصیلان می‌توانند به‌صورت همه جانبه با دنیای ورزش که روز به روز پیچیده می‌شود مواجه شده و آن را مدیریت کنند.

  آوای شمال/ دوره عالی فیفا یا FIFA Master، کارشناسی ارشد بین‌المللی در مدیریت، حقوق و مدیریت منابع انسانی ورزشی است که توسط مرکز بین‌المللی مطالعات ورزشی (CIES) با همکاری دانشگاه‌های دی‌مونتفورت در لستر (انگلستان)، دانشکده مدیریت SDA بوکونی در میلان (ایتالیا) و دانشگاه Neuchatel (سوئیس) سازماندهی شده است.

  این دوره مدیریتی در راستای حقوق و منابع انسانی برای ارتقای آموزش مدیریت در دنیای ورزش ایجاد شده و فارغ‌التحصیلان می‌توانند به‌صورت همه جانبه با دنیای ورزش که روز به روز پیچیده می‌شود مواجه شده و آن را مدیریت کنند.

  * برنامه ای بی‌نظیر

  دانشجویان در یک سفر منحصر به فرد و از طریق سه کشور مختلف اروپایی برای تحصیل در رشته‌های ورزشی، در این دوره فارغ‌التحصیل می‌شوند، سه دانشگاه ممتاز در انگلیس، ایتالیا و سوئیس که جزو کشورهای دارای محوریت ورزش در اروپا هستند، گرد هم آمده‌اند تا یک برنامه یک‌ساله را ارائه دهند که ترکیبی از آموزش‌های دانشگاهی سطح بالا و مطالعات عملی موردی است که توسط استادان مهمان و بازدیدهای میدانی تکمیل می‌شود.

  این دوره بر سه جنبه اصلی و مرتبط با منابع انسانی، مدیریت و حقوق ورزشی متمرکز است، پس از فارغ‌التحصیلی، دانشجویان این تحصیلات تکمیلی یک مدرک بین‌المللی را دریافت می‌کنند که توسط سه دانشگاه تحویل داده می‌شود، البته این بدان معنا نیست که هر سه دانشگاه با هم به یک فرد مدرک بدهند، بلکه افراد مدرک خود را در یکی از این سه دانشگاهی که در آن پذیرش شده‌اند، تحویل می‌گیرند.

  * آموزش افراد منحصر به فرد

  فیفا مستر یک محیط بین‌المللی پویا است که با پذیرایی از حدود ۲۵ ملیت مختلف ارائه می‌‌شود، هر ساله در حدود ۳۰ نفر برای هر دانشگاه انتخاب می‌شوند تا از این تحصیلات تکمیلی استفاده کنند، رویکرد چندرشته‌ای و بین‌المللی این امکان را برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی فراهم می‌کند تا طیف گسترده‌ای از موضوعات را بیاموزند و مهارت‌های تحلیلی خود را توسعه دهند تا بهتر بتوانند با چالش‌های رو به رشد در صنعت ورزش مقابله کنند.

  * برای یک صنعت بی‌نظیر​

  این دوره فرصتی منحصر به فرد برای دیدار با مدیران ارشد فدراسیون‌های بین‌المللی ورزشی، باشگاه‌ها، آژانس‌ها و سازماندهی کمیته‌ها را فراهم می‌کند و دانشجویان را قادر می‌سازد تا با ارتباطات به‌وجود آمده، شبکه مخاطبین خود را بسازند که این فرایند در واقع یکی از کلیدهای اصلی موفقیت در یک حرفه  ورزشی به‌شمار می‌رود.

  در کنار این فرصت‌های یادشده، هر فارغ‌التحصیل نیز عضو انجمن فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد فیفا (FMA) می‌شود، این انجمن، در ایجاد پیوندهای همیشگی مابین همه فارغ‌التحصیلان نقش اساسی ایفا می‌کند.

  برچسب ها :

  نظرات