آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 28 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 111026
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ دی, ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱
 • شما اینجا هستید :فرهنگی > فضای مجازی
 •   

  فیس‌بوک دو بازی جدید «پوکمون‌گو» ارائه می‌دهد

  فیس‌بوک دو بازی جدید «پوکمون‌گو» با نام‌های «نبرد برج پوکمون» و «نبرد مدال پوکمون» را به صورت انحصاری عرضه می‌کند.

  آوای شمال/ به نقل از ورایتی، شبکه اجتماعی فِیس‌بوک دو بازی جدید «پوکمون‌گو» که از پرطرفدارترین بازی‌های اینترنتی دنیا محسوب می‌شوند را ارائه می‌کند. این اولین باری است که کمپانی «پوکمون‌» بازی‌های خود را از طریق پلتفورم فِیس‌بوک به دنیا عرضه می‌کند.

  فیس‌بوک دو بازی جدید «پوکمون‌گو» با نام‌های «نبرد برج پوکمون» و  «نبرد مدال پوکمون»  را به صورت انحصاری عرضه می‌کند.

  بازی «نبرد برج پوکمون» به صورت جهانی عرضه می‌شود در حالیکه بازی «نبرد مدال پوکمون» فعلا تنها در منطقه آسیا اقیانوسیه در دسترس مخاطبان و علاقمندانش قرار می‌گیرد. این دو عنوان در پلتفورم فیس‌بوک با «تَب بازی» و «بوک مارک» در بخش اپلیکِیشن این شبکه اجتماعی ارائه می‌شوند.

  بازی «نبرد برج پوکمون» (Pokémon Tower Battle) توسط «Bombay Play» طراحی شده است و در آن بازیکنان با دسته کردن پوکمون علیه یکدیگر به رقابت می‌پردازند تا بلندترین برج را با آن‌ها بسازند. زمانیکه بازیکنان پوکمون‌های بسیار کمیاب را کشف کرده و بگیرند و آمار را بالا ببرند، می‌توانند در رقابت‌های واقعی با دیگر بازیکنان در هر کجای جهان به صورت زنده رقابت کنند.

  بازی «نبرد مدال پوکمون»(Pokémon Medallion Battle) توسط «GCTurbo» طراحی شده است و یک نبرد کارتی دیجیتالی یا بازی استراتژیک محسوب می‌شود. در این بازی، شرکت‌کنندگان باید پوکمون‌ها را جمع‌آوری کرده و به نبرد بکشانند و باید سعی کنند «بج‌ها» (نشان‌های کوچک فلزی ورزشی) را برنده شوند و بخش «پوک‌دکس»(Pokédex) را تکمیل کنند. بازیکنان همچنین می‌توانند پوکمون‌های جدید را که ماهانه معرفی می‌شوند، کشف کنند تا به صورت مستمر سطح و امتیاز خود را ارتقاء ببخشند.

  عرضه این بازی‌ها از طریق فیس‌بوک باعث می‌شود مردم سراسر دنیا بازی «پوکمون» را به شکل دیجیتالی تجربه کنند.

  برچسب ها :

  نظرات