آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 28 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110969
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ دی, ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  کشف ۲۶۵ کیلوگرم موادمخدر در قائم‌شهر

  فرمانده انتظامی شهرستان قائم‌شهر، از کشف 265 کیلوگرم موادمخدر از ابتدای سال جاری تاکنون در این شهرستان خبر داد.

  آوای شمال/به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس مازندران؛ محمدولی مرادی اظهار کرد: مساله مواد مخدر، یکی از بلاها و آفتی بر پیکر جوامع بشری است که زیان‌های ناشی از آن در زمینه‌های اجتماعی و اقتصادی بسیار سنگین است.

  وی افزود: مواد مخدر قدرت تفکر، خلاقیت، توان و کوشش و سازندگی را از انسان‌ها می‌زداید و ویرانگری‌های حاصل از آن زمینه‌ساز سقوط بسیاری از ارزش‌ها و هنجارهای فرهنگی و اخلاقی شده و سلامت جامعه را به مخاطره می‌اندازد.

   فرمانده انتظامی شهرسان قائم‌شهر از اجرای طرح‌های مقابله ای پلیس برای ریشه‌کن کردن این معضل اجتملاعی خبر داد و گفت: به‌همین منظور طرح‌های عملیاتی مختلفی از ابتدای سال جاری تاکنون در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفته است.

  مرادی از دستگیری ۵۲۴ خرده فروش و ۴۳ قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و تصریح کرد: در طی این مدت در مجموع ۲۶۵ کیلو گرم انواع مواد مخدر از متهمان کشف شد.

  وی با اشاره به اجرای طرح‌های پیشگیرانه پلیس خاطرنشان کرد: در طی این مدت بیش از ۱۱۰۰ معتاد متجاهر در سطح شهرستان دستگیر و به مراکز درمانی و درمانگاه‌های ماده ۱۶ استان معرفی شدند.

   فرمانده انتظامی شهرستان قائم‌شهر خاطرنشان کرد: در همین راستا ۱۲۱ خودروی سواری، ۴ خودروی سنگین و نیمه‌سنگین و ۱۱ موتور سیکلت نیز توقیف شد.

  مرادی با تاکید بر لزوم همکاری‌های همه جانبه همه دستگاه‌های اجرایی و مردم با پلیس برای مقابله با عاملان سودجوی مواد مخدر به شهروندان توصیه کرد در صورت مشاهده هرگونه مسائل امنیتی و شناسایی عاملان سودجوی مواد مخدر مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

  برچسب ها :

  نظرات