آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 3 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110961
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ دی, ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  آغاز محدودیت‌های ترافیکی در محورهای شمال/ ممنوعیت تردد موتور سیکلت

  رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی به‌دلیل افزایش حجم تردد در محورهای شمال از امروز آغاز شد.

  آوای شمال/ محسن هاشمی امروز درباره وضعیت ترافیکی محورهای مازندران اظهار کرد: درحال حاضر حاضر تردد خودروها در مسیر شمال محور هراز سنگین در برخی مقاطع نیمه‌سنگین و پرحجم است.

  وی با اشاره به ترافیکی سنگین در مقاطع سیاه‌بیشه و پل زنگوله محور کندوان و ورودی شهرهای پل‌سفید و زیراب محور سوادکوه، افزود: در سایر مقاطع محورهای سوادکوه و کندوان ترافیک به سمت شمال به‌صورت پرحجم  و در محور کیاسر به‌صورت عادی است.

  رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی به‌دلیل افزایش حجم تردد در محورهای شمال از امروز آغاز شد، گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز سه‌شنبه سوم دی تا ساعت ۶  روز شنبه هفتم دی ماه از محورهای کندوان، هراز، سوادکوه و کیاسر ممنوع است.

  هاشمی با اعلام اینکه  تردد تمامی تریلر،کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است، افزود: تردد تمامی وسایل نقلیه در صورت افزایش آلودگی هوا و تعطیلی ادارات دولتی و افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح محور؛ از ساعت۱۵ تا ۲۴ روز سه‌شنبه سوم دی ماه امسال از مرزن‌آباد  به سمت کرج  ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  وی اضافه کرد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه هفتم دی ماه امسال از کرج به سمت مرزن‌آباد  ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران به ممنوع بودن تردد تمامی تریلرها همچنان از محور هراز اشاره کرد و افزود:  تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز سه‌شنبه سوم دی ماه امسال و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه چهارم ،پنج‌شنبه پنجم و جمعه  ۶ دی ماه امسال از محور هراز ممنوع  خواهد بود.

  هاشمی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه ۶ دی ماه امسال از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت۱۶ تا ۲۴ روز جمعه از آب‌اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء ) به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  وی در پایان گفت: لازم است رانندگان قبل از تردد ازطریق تماس با سامانه ۱۴۱ از آخرین وضعیت محورهای مازندران اطلاع یابند تا با مشکلی مواجه نشوند.

  برچسب ها :

  نظرات