آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 28 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110904
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ دی, ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  بیش از ۱۴۰ پرواز هفتگی در فرودگاه‌های مازندران

  مدیرکل فرودگاه‌های مازندران گفت: در استان مازندران در سه فرودگاه بیش از ۱۴۰ پرواز هفتگی داریم، افتتاح باند جدید فرودگاه رامسر هم در راه است.

  آوای شمال/ آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لایینی در دیدار با عوامل و حفاظت فرودگاه‌های استان مازندران گفت: روز ۵ دی سالروز تأسیس سپاه حفاظت هواپیمایی به دستور امام از دستورات اساسی بوده و نشان می‌دهد که چقدر این امر ضروری  است.

  وی با بیان اینکه شهدای زیادی  در بخش هوانوردی و حفاظت به درجه رفیع شهادت رسیدند، افزود: بعضی از دسیسه‌های دشمن برای ما خیر و برکت داشت.

  محمدی‌لایینی ادامه داد: اقداماتی چون ربایش هواپیما که باعث دستور امام برای تأسیس امنیت پرواز و سبب بالا رفتن امنیت خاطر برای مسافران  شده است.

  نماینده ولی فقیه در مازندران تأکید کرد: ما باید هوشیار باشیم و این بخش را آماده کنیم و با شیوه‌های دشمن آشنا شویم تا دسیسه‌های دشمنان را شکست بدهیم.

  محمدی‌لایینی خاطرنشان کرد: امروز مشاهده می‌کنیم که دشمن در هر بخشی می‌خواهد امنیت را از بین ببرد، قوای مسلح ما ارتش، بسیج و سپاه در حفظ امنیت کارآیی و شایستگی خودشان را نشان دادند و به موقع اقدام می‌کنند.

  وی​ اضافه کرد: مردم هم صف خودشان را با توجه به اینکه اعتراض هم دارند از دشمن جدا کردند تا دشمن نتواند سوء استفاده کند، این اقدام ملت سبب خاموش شدن آتش دسیسه‌ها شد.

  نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: مقام معظم رهبری از مردم فهیم مازندران در حوادث اخیر تشکر کرد، چون در مازندران حوادث زیادی رخ نداد.

  در ادامه سعدالله وطن‌خواه مدیرکل فرودگاه‌های مازندران اعلام کرد: ۳ فرودگاه در استان مازندران در شهرهای ساری و نوشهر و رامسر داریم، در طول هفته در ساری حدود ۸۰ پرواز، در رامسر ۲۶ پرواز و در نوشهر ۳۵ پرواز داریم.

  وی افزود: فرودگاه ساری از نظر تجهیزات از فرودگاه‌های استاندارد بوده که  قرار است ۴۰ هکتار به اراضی آن اضافه شود.

  وطن خواه تصریح کرد: در بخش افتتاح پروژه تکمیلی، در فرودگاه نوشهر در دو فاز و در رامسر هم پیگیر افتتاح باند جدید در آن هستیم تا ظرفیتش بیشتر شود.

  برچسب ها :

  نظرات