آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ , Sunday 31 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110859
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ دی, ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  مبارزه با مواد مخدر باید ریشه‌ای باشد/ استکبار اراده‌ای برای مبارزه با مواد مخدر ندارد

  نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: سران کشورهای استکباری اراده‌ای برای مبارزه با مواد مخدر ندارند، مواد مخدر و مبارزه با آن در کشور باید ریشه‌ای انجام شود، اگر بنای مبارزه داریم هم باید با ریشه‌ها برخورد و هم لوازم مورد نیاز برای مبارزه هم به خوبی تامین شود.

  آوای شمال/ آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی ظهر امروز در دیدار با رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: وضعیت مازندران نسبت به سایر نقاط کشور در مبارزه با آسیب‌های مواد مخدر مناسب است و جای خوشحالی دارد، اما باید تلاش کنیم که وضعیت کشور مطلوب شود.

  وی با اعلام اینکه در بخش مواد مخدر وحدت رویه وجود دارد، تصریح کرد: این انسجام بسیار ارزشمند است.

  نماینده ولی فقیه در استان مازندران خاطرنشان کرد: باید از تجربیات دنیا در حوزه مواد مخدر استفاده و اگر راه‌ها که منجر به نتیجه مطلوب نشده است ما از آن پرهیز کنیم.

  وی با اعلام اینکه نقطه اصلی مبارزه با مواد مخدر در ایران است، گفت: غرب باید از ایران در این بخش تقدیر کند و اگر ایران جلوی گسترش مواد را نگیرد دنیا از این تهدید در امان نخواهد بود.

  لائینی اضافه کرد: مبارزه با مواد مخدر باید ریشه‌ای باشد اما برخی از قدرت‌ها از کنار گسترش مواد مخدر سود می‌برند.

  وی ادامه داد: سران کشورهای استکباری اراده‌ای برای مبارزه با مواد مخدر ندارند، مواد مخدر و مبارزه با آن در کشور باید ریشه‌ای انجام شود، اگر بنای مبارزه داریم هم باید با ریشه‌ها برخورد و هم لوازم مورد نیاز برای مبارزه هم به خوبی تامین شود.

  نماینده ولی فقیه در استان مازندران مبارزه با مواد مخدر را مقدس‌ترین اقدام برشمرد و یادآور شد: در این بخش باید جهادی و استشهادی حرکت کنیم تا بتوانیم این بلا به خوبی از بین برود در کنار مبارزه با مواد مخدر ایجاد حساسیت در بین خانواده‌ها هم بسیار ضروری است.

  وی با اعلام اینکه تقویت فرهنگ دینی هم در دستور کار متولیان امر در کشور قرار گیرد، تصریح کرد: اگر فرهنگ اسلامی در کشور به خوبی عملیاتی شود بسیار از چالش‌های اجتماعی از کشور رخت بر می‌بندد.

  برچسب ها :

  نظرات