آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 28 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110858
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ دی, ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  لزوم بازگرداندن واحدهای ورشکسته به چرخه تولید

  استاندار مازندران گفت: چنانچه شرکت‌های ورشکسته در استان مازندران شرایط این را دارند که به چرخه تولید بازگردند کمک‌شان کنیم و اگر که نه تکلیف‌شان باید مشخص شود.

  اوای شمال/ احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیل و رونق تولید که در سالن استانداری مازندران برگزار شد، اظهار کرد: هدف از برگزاری این جلسه حل مشکلات تعدد شرکت‌های ورشکسته که از سنوات گذشته مانده باید بررسی کنیم.

  وی خاطرنشان کرد: چنانچه این شرکت‌های ورشکسته در استان مازندران شرایط این را دارند که به چرخه تولید بازگردند کمک‌شان کنیم و اگر که تکلیف‌شان باید مشخص شود.

  حسین‌زادگان بیان کرد: طی گزارش‌های اخیر در طی روند اجرایی بازگشت این شرکت‌ها به چرخه تولید نگاه‌های مختلفی وجود دارد، پس ارزیابی‌های لازم برای دریافت تسهیلات اشتغال باید صورت بگیرد.

  این مسؤول با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات از جانب بانک‌های عامل باید صورت بگیرد، گفت: این کار مستلزم نگرش مثبت و کارا از جانب بانک‌ها است، البته طبیعی است که اختلاف نظر پیش بیاید.

   وی یادآور شد: ۱۲۲واحد بابت بخشودگی جرائم بررسی شده است، در بخش صنعت معدن و تجارت در بحث رونق تولید کل طرح‌های مطرح شده ۱۶۹، تایید شده ۶۶، رد شده ۷۶ مورد و نیاز به بررسی مجدد ۲۷ مورد بوده است.

  استاندار مازندران عنوان کرد: در بخش صنعت، معدن و تجارت صنوف تولیدی ۷۰ طرح مطرح شد که ۱۹ طرح تایید شده، ۳۹ مورد رد شده و ۱۲ مورد نیاز به بررسی مجدد دارد.

  وی اعلام کرد: در حوزه جهاد کشاورزی، ۱۰۹ مورد کل طرح بوده که ۸۷ مورد از آن تایید شده و ۲۲ طرح دیگر نیاز  به بررسی مجدد دارد.

   حسین‌زادگان در پایان گفت: به طور کلی در صنعت، معدن و تجارت مازندران ۴۷۶ طرح مطرح و ۱۲۳ مورد از آن تأیید شده، ۲۵۲ طرح مردود و ۱۰۱ طرح نیاز به بررسی مجدد دارد.

  برچسب ها :

  نظرات