آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 3 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110850
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ دی, ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  مشکلات کشور باید ریشه‌ای حل شود/ لزوم استفاده از توانمندی‌های داخلی برای رفع نیازمندی‌ها

  نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: مشکلات کشور باید به صورت ریشه‌ای و بنیادی حل و فصل شود.

  آوای شمال/ نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان مازندران عصر امروز به ریاست آیت‌الله محمدی لائینی و با دبیری عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور و دیگر مسؤولان استانی برگزار شده است.

  نماینده ولی فقیه در استان مازندران در ادامه به برخی از چالش‌های موجود در کشور و استان مازندران اشاره کرد و خواستار رفع مشکلات کشور به صورت ریشه‌ای شده است.

  وی با اعلام اینکه چرا از ظرفیت‌های داخل در کشور استفاده بهینه نمی‌شود، گفت: در برخی از صنایع وابستگی به سایر کشورها وجود دارد این موضوع غیرقابل انکار است ولی باید پذیرفت که کشور توانمندی‌های زیادی هم دارد چرا از ظرفیت‌های کشور استفاده بهینه نمی‌شود.

  محمدی‌لائینی با انتقاد از برخی اظهارنظرهای مسؤولان ملی درباره تامین دارو، خاطرنشان کرد: برخی از داروهای تولید شده در کشور متناسب با نیاز بیماران نیست که انتظار است وزارت بهداشت در این زمینه چاره‌اندیشی کند.

  نماینده ولی فقیه در استان مازندران با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای برگزاری کنگره آیت‌الله کوهستانی، گفت: مدیران استانی باید به بهترین شکل این کنگره را برگزار کنند.

  این مسؤول خواستار ریسک‌پذیری مسؤولان در دوران مدیریتی شد و افزود: با مدیریت محافظه‌کارانه نمی‌توان اقدام اثرگذار انجام داد.

  محمدی‌لائینی با اشاره به بدعت نامناسب برای ترویج شادی و نشاط در جامعه و مدرسه، گفت: برخی‌ها رقص و پایکوبی را به حساب شادی و نشاط می‌گذارند، انتظار است که در جلسات شورای فرهنگ عمومی این مسائل به خوبی رصد شود.

  برچسب ها :

  نظرات