آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ , Friday 5 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110819
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ آذر, ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  عرضه ۴۳ میلیون سهام عمده غیرمدیریتی یک شرکت فرابورسی

  تعداد 43 میلیون و 442 هزار و 618 سهم گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، سمگا به صورت عمده غیرمدیریتی هفته آینده عرضه می‌شود.

  عرضه 43 میلیون سهام عمده غیرمدیریتی یک شرکت فرابورسی

  آوای شمال/ شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری با ماهیت سهامی عام و با نماد معاملاتی سمگا۴ قصد دارد، شنبه هفته آینده ۷ دیماه تعداد ۴۳ میلیون و ۴۴۲ هزار و ۶۱۸ سهم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به صورت سهام عمده و غیرمدیریتی از طریق بازار اول فرابورس ایران عرضه کند.


  عرضه عمده سمگا

  قیمت پایه هر سهم معادل قیمت پایانی این سهم در روز قبل از عرضه به اضافه ۵ درصد به شرط آنکه از مبلغ ۷۶۹۰ ریال کمتر نباشد.

  قیمت پیش‌بینی پایه کل سهام عرضه‌شده حدود ۳۳۴ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است. این تعداد از سهام قابل عرضه ۱٫۴۴ درصد از کل ۳ میلیارد سهام پایه شرکت سمگا است که در فرابورس ایران به صورت عمده و نقد یعنی با شرایط پرداخت کل بهای معامله مطابق با رویه جاری تسویه و پایاپای، یعنی تا دو روز کاری خواهد بود.

  کارگزار خریدار باید سپرده حضور در رقابت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ یعنی معادل ۱۰ درصد کل بهای پایه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به صورت نقد یا ضمانت‌نامه بانکی بدون قید و شرط حداقل سه ماهه از مشتری دریافت و حسب مورد به حساب شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه واریز و یا به شرکت مذکور تحویل نماید.

  متن کامل اسناد و گزارش‌های مربوط به این عرضه عمده را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌توانید از اینجا +عرضه عمده سمگا عرضه عمده سمگا + دریافت کنید.

  برچسب ها :

  نظرات