آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 28 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110746
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ آذر, ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  آزمون جبرانی اصلح برگزار شد/ اعلام نتایج آزمون تا اواسط دی

  به گفته سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان آزمون جبرانی اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ برگزار شد و نتایج آزمون تا اواسط دی اعلام می‌شود.

  آوای شمال/ رضا کچوئیان سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان صبح امروز از حوزه برگزار کننده آزمون جبرانی اصلح شهر تهران در مرکز شهدای مکه بازدید کرد و از نزدیک مراحل اجرای این آزمون را مورد بررسی قرار داد.

  کچوئیان، در این بازدید از واحد های مختلف مشارکت کننده در برگزاری این آزمون دیدار و طی گفت‌وگو با مجریان این واحدها از نزدیک در جریان نحوه برگزاری آزمون قرار گرفت.

  دبیر ستاد ارزشیابی صلاحیت‌های حرفه‌ای مهارت آموزان، با اشاره به گزارش‌های دریافتی از ۶ حوزه‌ برگزار کننده آزمون جبرانی در سطح کشور گفت: این آزمون با برخورداری از کمترین نقص در بالاترین درجه امنیت و آرامش برگزار شد.

  وی، از آغاز فرایند آزمون در ساعات اولیه بامداد امروز سخن گفت و افزود: پس از برگزاری آخرین جلسه هماهنگی مراقبان، رابطان و مسؤولان حوزه‌های امتحانی با ناظر سازمان مرکزی، سوالات از پاسخنامه‌ها تفکیک و هماهنگی‌های نهایی با رابطان برای توزیع دفترچه‌ها و فرم‌های تطبیق انجام شد.

  کچوئیان، تعداد شرکت کنندگان در آزمون جامع جبرانی امسال در سطح ۶ استان برگزار کننده آزمون را ۲۵۱ نفر اعلام کرد و گفت: از این جمعیت، تعداد ۱۰۶ مهارت آموز دختر و پسر در مرکز شهدای مکه تهران در آزمون جبرانی اصلح شرکت کردند.

  در جریان این بازدید چند تن از مهارت آموزان در گفت‌وگو با عضو هیأت رئیسه دانشگاه فرهنگیان، نظر خود در خصوص سؤالات آزمون را اعلام و آرامش، امنیت و نظارت و دقت حاکم بر حوزه برگزاری آزمون را خوب توصیف کردند.

  عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، با تاکید بر پایش و رصد صلاحیت حرفه ای افراد متقاضی ورود به دستگاه آموزش و پرورش تصریح کرد: سنجش و اندازه گیری دانش، مهارت و نگرش این افراد برای ورود و فعالیت در نظام آموزشی و پرورشی کشور ضروری است.

  وی، خاطر نشان کرد: فارغ التحصیلان علاقه‌مند به حرفه معلمی از سایر دانشگاه های کشور پس از گذر از مراحل آزمون استخدامی، مصاحبه و گزینش با ورود به دانشگاه فرهنگیان، دوره های مهارت آموزی را سپری و پس از قبولی در آزمون جامع اصلح با دریافت گواهینامه صلاحیت های حرفه ای می‌توانند به افتخارمعلمی نائل آیند.

  کچوئیان با تقدیر از تلاش همکاران، دست اندرکاران و برگزارکنندگان آزمون جبرانی اصلح در ۶ استان کشور  ابراز امیدواری کرد: با برگزاری این آزمون شاهد رشد صلاحیت‌های حرفه‌ای معلمان در نظام آموزشی و پرورشی کشور باشیم.

  بر اساس اظهار نظر سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، نتایج این آزمون تا اواسط دی ماه سال جاری اعلام خواهد شد.

   در این بازدید عبدی رئیس گروه طراحی و تدوین شایستگی های منابع انسانی دانشگاه فرهنگیان نیز حضور داشت.

  برچسب ها :

  نظرات