آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ , Friday 29 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110745
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ آذر, ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ورزشی
 •   

  سرمربی نساجی مازندران؛

  فردا بازیکنان ما انگیزه لازم برای پیروزی را دارند

  سرمربی نساجی مازندران با بیان اینکه امیدواریم فردا بازیکنان ما انگیزه لازم برای پیروزی را داشته باشند که قطعا دارند، گفت: باوجود بازیکنان مصدومی که داریم بازیکنان که به عنوان جایگزین وارد زمین می‌شوند با تمام وجود به زمین می‌آیند

  آوای شمال/ محمدرضا مهاجری در نشست خبری قبل از بازی نساجی مازندران و گلگهر سیرجان اظهار کرد: بازی فردا، بازی سختی است، کادر فنی گلگهرکادر فنی و مربی خوشنامی دارد.

  وی با اشاره به سابقه بازی در قائمشهر و شناخت در فصل قبل، افزود: ما هم در فرصتی که داشتیم تیم را آنالیز کردیم و تمرینات خوبی برگزار کردیم که امیدواریم در بازی فردا پیروزی خوبی به دست بیاوریم.

  مهاجری اضافه کرد: تیم گلگهر در سه بازی آخر مثل خود ما خیلی خوب بازی کردند از جمله بازی آخر و یک مقدار شاید با بدشانسی نتوانستند پیروزی به دست آورند.
  وی با بیان اینکه امیدواریم فردا بازیکنان ما انگیزه لازم برای پیروزی را داشته باشند که قطعا دارند، اضافه کرد: باوجود بازیکنان مصدومی که داریم بازیکنان که به عنوان جایگزین وارد زمین می‌شوند با تمام وجود به زمین می‌آیند که امیدواریم بعد از چند هفته یک برد خوب را تقدیم تماشاگرانی کنیم که به نظر من در فوتبال نمونه هستند.

  مهاجری گفت: افتخار می‌کنم در این فضا دارم کار می‌کنم تماشاگران ما این درک و قدرت تشخیص را دارند که تیم در چه شرایطی دارد بازی می‌کند و چه فوتبالی را دارد ارائه می‌دهد.

  وی بیان کرد: فردا باید تمام تلاش خود را کنیم در کنار فوتبال خوب، احترام تیم خوب و شایسته گلگهر را هم داشته باشیم، به این دلیل که چاره‌ای جز برد فردا نداریم این بازی باتوجه به شرایط جدول شش امتیازی می‌تواند باشد.

  وی بیان کرد: در حال حاضر موضوع روز جامعه بحث اقتصادی بوده که بسیار تاثیرگذار است و بازیکن هم در شرایط سخت که با تمام شرایط ساق پایش و سال‌هایی که فوتبال بازی می‌کنند بسیار محدود است، الان تمام بازیکنان با تمام وجود دارند کار می‌کنند درست است بندهایی در قرار داد داریم با توجه به شرایط، قراردادهایی بسته شد که با تایید مالکیت وقت بود.

  وی ادامه داد: این بازیکنان باشگاه را دوست دارند و علاقه‌مند هستند بمانند و حرف اول بازیکنان خود باشگاه است که امیدواریم مالکیت باشگاه جلسه‌ای طی روزهای آینده با بازیکنان داشته باشد تا مشکلات مرتفع شود و بازیکنان بمانند.
  مهاجری اضافه کرد: قول می‌دهم همان‌گونه که بازیکنان با تمام وجود تا الان بازی کردند از این پس هم بازی می‌کنند، بازیکنان زیادی داشتیم که مصدومیت داشتند و در شرایط عادی شاید نباید بازی می‌کردند ولی بازی کرد الان هم همان حس در بازیکنان وجود دارد این نبوده بازیکنان راهی باشگاه‌های دیگر شوند  یا قرارداد بستند و تمام فکر و ذکر بازیکنان به این دو بازی است.

  وی بیان کرد: مالکیت جدید توان حل مشکلات را دارد و با تقویت دو بازی پیش رو را پشت سر بگذارند.

  مهاجری یادآور شد: تمرکز اصلی روی بازی فردا است که پیروزی برای ما خیلی ارزشمند خواهد بود و بعد از بازی فردا جلسات در ارتباط با برنامه نیم فصل و بازیکنانی که قرار است اضافه شوند  را خواهیم داشت.

  وی خاطرنشان کرد: اگر مردم پای ما ایستادند می‌بینند این تیم تمام توان خود را در زمین می‌گذارد و بدون اغراق می‌توانم بگویم شاید  ما جز سه تیمی باشیم که براساس مالکیت توپ، خلق موقعیت، شوت زدن و موقعیت ندادن به تیم مقابل داریم خیلی خوب بازی می‌کنیم.

  مهاجری بیان کرد: امسال کار را شروع کردیم به نیت قائمشهر بازی کنیم یک روز وطنی، چمازکتی و یا افراپلی تمرین کردیم و الان شرایط میزبانی تماشاگر ما است داریم تهران تمرین می‌کنیم، اگر بناست نساجی در قائمشهر تمرین کند حداقل‌ها فراهم شود با تمام وجود در قائمشهر تمرین می‌کنیم و چقدر لذت دارد مردم در کنار تیمی باشند که عاشقانه دوستش دارند.

  وی افزود: برای بازی فردا سه چهار نفر از بازیکنان ما مصدوم هستند و اهل گله و شکایت نیستیم به این دلیل که ما داشته‌های خوبی داریم.

  مهاجری اظهار کرد: برای بازی فردا میلاد سرلک، رضا اللهیاری و علی شجاعی را نداریم و حسن جعفری هنوز شرایطش مساعد نیست.

  وی خاطرنشان کرد: همانگونه مقابل پدیده باوجود اینکه برخی بازیکنان غائب نبودند بچه‌ها بازی خوبی را انجام دادند که امیدواریم فردا با همین ذهنیت همین جو حاکم باشد تا بازی خوبی داشته باشیم.

  مهاجری تصریح کرد: در برخی از پست‌ها بازیکن نداریم که مثلا دفاع وسط را تقویت کنیم، باوجود اینکه حامد شیری و مجتبی بیژن خیلی خوب و فراتر از تصور ما کار کردند باوجود سن بالا و بدون آسیب دیدگی نیم فصل را پشت سر گذاشتند.
  وی ادامه داد: در پست‌هایی که بازیکن کم داریم سعی می‌کنیم تقویت کنیم و به تمام بازیکنان‌مان نیاز داریم و با تمام وجود تلاش می‌کنیم بازیکنان را حفظ کنیم.
  مهاجری با اعلام اینکه بین چهار تا پنج نیاز داریم، گفت: آرزوی سلامتی برای نیام میرزازاد دارم که روز گذشته در تمرین دچار شکستگی گونه شد که امیدواریم شرایط بهبودی پیدا کند تا زودتر در چهارچوب دروازه بایستد.

  همچین در این نشست خبری مهدی یکتا در پاسخ به مالکیت نساجی، گفت: حدادیان مالکیت کامل نساجی را گرفتند انشالله که شرایطی رقم بخورد که هواداران دلخوش و شاد باشند و شرایط بهتری رقم بخورد.

  وی با تشکر از اقدامات خوب آقای صنیعی‌فر مالک قبلی نساجی، اظهار کرد: زمان ترک نشست خبری به اتفاق جامعه خبری تا درب خروجی بدرقه‌اش کردند، که نشان می‌دهد مردم این شهر خوش استقبال و بدبدرقه نیستند؛ به رغم اینکه سال‌های که خودم فوتبال بازی کردم و مربی گری کردم حدود ۳۵ سال درس‌های خوبی از مردم، فوتبال دوستان و تماشاگران این شهر گرفتم که می‌تواند به ما کمک کند.

  یکتا تصریح کرد: آقای صنیعی‌فر زمانی‌که آمدند تیم شرایط خوبی نداشت و در لیگ دسته یک بود با اقدامات و حمایت‌های خوبی که انجام شد که تیم به لیگ برتر صعود کرد و در کنارش آقی حدادیان اضافه شدند دو مالکی که در شرایط سخت اقتصادی کنار هم ایستادند با این حال الان به این نتیجه رسیدند که سهام را یکی واگذار کنند که این اتفاق شب گذشته افتاد و آقای حدادیان مالکیت این تیم را برعهده گرفتند.

  برچسب ها :

  نظرات