آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ , Sunday 31 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110726
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ آذر, ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  بازسازی ۴۵۹ واحد مسکونی مددجویان مازندران تا پایان سال

  قائم مقام کمیته امداد مازندران با بیان اینکه تعمیر و بازسازی هزار و ۶۵۹ واحد مسکن مددجویان از برنامه‌های این نهاد است، گفت: تاکنون هزار و ۲۰۰ واحد تعمیر و بازسازی و به سایر واحدها نیز تا پایان سال این خدمات ارائه داده خواهد شد.

  آوای شمال/ به نقل از روابط عمومی کمیته امداد مازندران، ناصر اسکندری با اشاره به تحویل سه واحد سه واحد مسکونی به مددجویان سیل‌زده شهرستان سیمرغ اظهار کرد: این واحدهای مسکونی به مساحت ۱۹۰ مترمربع و در مجموع به ارزش ۲۵۷ میلیون تومان ساخته و به مددجویان تحت حمایت تحویل داده شده است.

  وی افزود: در سیل فروردین ماه امسال ۷۷ واحد مسکن مددجویان در استان کاملا تخریب شد که از این تعداد ۲۵ واحد مسکونی در سیمرغ دچار آسیب کلی  شدند.

  اسکندری گفت: با همت خیران ۱۰ واحد مسکن برای مددجویان این شهرستان تاکنون ساخته و مابقی تا پایان سال جاری تکمیل و به مددجویان تحویل داده می‌شود.

  قائم مقام کمیته امداد مازندران با اشاره به اینکه در سیل امسال ۴۱۹ واحد مسکونی به تعمیرات و بازسازی احتیاج داشت، تصریح کرد: از این تعداد ۴۶ واحد مسکونی مربوط به شهرستان سیمرغ  بوده و تاکنون تعمیرات همه واحدهای مسکونی انجام شده است.

  وی اضافه کرد: یکی از این برنامه‌ها ساخت ۱۰۷ واحد مسکن برای مددجویان ساکن در مناطق روستایی و ۸۴ واحد برای مددجویان مناطق شهری  بوده است که تاکنون ۱۲۴ واحد ساخته و مابقی تا پایان امسال تکمیل و به مددجویان تحویل داده می‌شود.

  قائم مقام کمیته امداد مازندران بیان کرد: تعمیر و بازسازی هزار و ۶۵۹ واحد مسکن مددجویان تحت حمایت استان از دیگر برنامه‌های این نهاد بوده که تاکنون هزار و ۲۰۰ واحد تعمیر و بازسازی و به سایر واحدها نیز تا پایان سال این خدمات ارائه داده خواهد شد.

  اسکندری در پایان گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند از طریق تلفن همراه با شمارگیری #۵*۳*۰۱۱*۸۸۷۷* کمک‌های خود را در بخش مسکن مددجویی واریز کنند.

  برچسب ها :

  نظرات