آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ , Sunday 31 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110716
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آذر, ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  بازی با گوشی لاکچری حین گدایی در خیابان

  شهروند باهوش به صورت مخفیانه دست زنی را که تظاهر به گدایی می‌کرد، رو کرد.

  آوای شمال/ برخی از افرادی که در خیابان اقدام به گدایی می‌کنند لزوما افرادی نیازمند نیستند. آن‌ها یا با شبکه‌های گدایی مرتبط هستند یا افراد بی نیازی هستند که گدایی را راهی راحت و بی دردسر برای پول درآوردن یافته‌اند.

  اما به تازگی انتشار تصویری از یک زن گدای خیابانی در یکی از خیابان‌های مالزی خبرساز شده است. در ویدئوی منتشر شده این زن در حالی که به صورت حرفه‌ای تظاهر به گدا بودن می‌کند، به صورت مخفیانه مشغول بازی با گوشی لاکچری دیده می‌شود. یک شهروند باهوش مالزیایی به صورت مخفیانه دست این زن را که تظاهر به گدا بودن می‌کرد، رو کرد.

  این شهروند با تلفن همراه خود ویدئویی از این زن را که مشغول انجام یک بازی آنلاین بود تهیه و در یکی از شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد. در ویدئوی منتشر شده این زن در حالی که یک سبد را در مقابلش قرار داده و از مردم درخواست پول می‌کند، به صورت پنهانی نیز با تلفن همراه خود بازی می‌کند. این ویدئو نشان می‌دهد که او با نزدیک شدن عابران پیاده دست از بازی کشیده و تلاش می‌کند موبایلش را از آن‌ها پنهان کند.

  این ویدئو در یکی از خیابان‌های منطقه جربانگ مالام واقع در شهر ” ایپوه ” مالزی تهیه شده است. این ویدئو از زمان انتشار تاکنون ۱۷۷ هزار بیننده داشته و ۸.۲ هزار مرتبه نیز بازنشر شده است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «امیدوارم با اینگونه افراد که با ظاهری مذهبی دست به این کار می‌زنند و سازمان‌های مذهبی دست اندرکار (سازمان‌های مذهبی ویژه جمع آوری پول برای فقرا) را زیر سوال می‌برند نیز برخورد شود.»

  گفتنی است؛ انتشار این ویدئو از زن گدا در حال انجام بازی با گوشی لاکچری در حالی خبرساز می‌شود که چندی پیش نیز انتشار تصویری از یک گدای شاسی سوار اندونزیایی خبرساز شده بود.

  برچسب ها :

  نظرات