آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 28 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110697
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آذر, ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  «ویل فِرِل» به جزیره کوکائین نت فیلیکس می‌رود

  «ویل فِرِل» در فیلم سینمایی «جزیره کوکائین» به سفارش «نت‌فلیکس» بازی می‌کند.

  آوای شمال/ به نقل از ورایتی، ویل فرل برای بازی در فیلم «جزیره کوکائین» محصول «نت‌فلیکس» به عوامل این پروژه افزوده شد. این فیلم بازسازی مستند معروف «افسانه جزیره کوکائین» است.

  «پیتر استِینفِلد» نویسندگی آن را برعهده دارد و «ویل فِرِل» به همراه «گلوریا سانچز» و «جسیکا آلباوم» تهیه‌کنندگی این پروژه سینمایی را عهده‌دار هستند.

  «تئو لاو» کارگردان همان مستندی که این فیلم بازسازی‌اش محسوب می‌شود در اینجا به همراه «برایان استروکِل» در مقام مدیر تولید حضور دارند. «نت‌فلیکس» این مستند را پس از اکران اولیه در فستیوال فیلم «ترایبکا۲۰۱۸» خریداری کرد.

  این فیلم داستان مالک یک کسب و کار کوچک است کسی که اهل خانه و خانواده است و به کار خود مشغول است تا اینکه به مقدار بسیار زیادی کوکائین پنهان شده زیر خاک در یک جزیره در منطقه کارائیب را می‌یابد و ماجراهای بعدی که برایش پیش می‌آید را روایت می‌کند.

  این سومین همکاری «ویل فرِل» با نت‌فلیکس است. همکاری قبلی او با این کمپانی به فیلم «یورو ویژن» به کارگردانی «دیوید دابکین» مربوط می‌شود که فیلمی کمدی با همان موضوع رقابت‌های موسیقایی جهانی یورو ویژن بود.

  این فیلم را همین سه نفر ویل فرل، دیوید دابکین و رِیچل مک‌آدامز ساختند که پروژه موفق «مهمانان ناخوانده عروسی» با کارگردانی دابکین و بازی فرل و مک‌آدامز را خلق کرده و به فیلمی ماندگار و موفق تبدیل شد.

  دیگر همکاری جدید ویل فرل با نت‌فلیکس به کمدی «بین دو سرخس» بازمی‌گردد که فرل در نقش مقابل «زَک گالیفیاناکیس» ظاهر شد.

  فرل امسال در فیلم کمدی «هولمز و واتسون» برای کمپانی «سونی» در کنار «جان سی رایلی» ایفای نقش کرده است.

  برچسب ها :

  نظرات