آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ , Friday 5 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110668
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ آذر, ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  عزیمت ۵۵ کودک هوشمند ایرانی به مسابقات جهانی محاسبات ذهنی تایلند

  مدیرعامل مجموعه بین المللی کودکان هوشمند گفت: ابتدای دی ماه سالجاری 55 کودک هوشمند ایرانی به مسابقات جهانی محاسبات ذهنی تایلند عزیمت خواهند کرد.

  آوای شمال/ روح‌الله مخبریان مدیرعامل مجموعه بین المللی کودکان هوشمند گفت: سالجاری از بین ۳۸۸ دانش‌آموز ایرانی که از سراسر کشور به مسابقات ملی تهران راه یافتند، ۵۵ نابغه کودک و نوجوان عازم مسابقات مسابقات بین المللی پاما ۲۰۱۹ تایلند که ابتدای دی ماه برگزار می‌شود، عازم خواهند شد.

  وی افزود: این تیم ایرانی شامل ۵ نفر از کرج، ۲ نفر از الشتر و ۷ نفر از خرم آباد، یک نفر از اهواز، یک نفر از شهر جم استان بوشهر،  ۲ نفر از رشت، ۲ نفر از زنجان، ۶ نفر از ساوه، یک نفر از زیباشهر قزوین، ۲ نفر از قم،  یک نفر از مریوان و یک نفر از بانه،  یک نفر از سیرجان، ۷ نفر از کرمانشاه و یک نفر از صحنه، ۳ نفر از کیش، یک نفر از همدان، ۲ نفر از میبد، یک نفر از ساری، یک نفر از ورامین، ۳  نفر از عقیق، یک نفر از منطقه ۲ و یک نفر از منطقه ۲۲ و یک نفر از منطقه ۵ و یک نفر از منطقه ۸ تهران هستند.

  مدیرعامل موسسه کودکان هوشمند تصریح کرد: این کودکان در  ۵ سطح در رقابت‌ها شرکت می‌کنند. این در حالی است که کودکان هوشمند ایرانی در طول سال‌های گذشته با کسب عناوین ممتاز و برتر این رقابت‌های محاسبه ذهنی سطح هوش و استعداد کودکان سرزمین‌مان را به رخ جهانیان کشاندند.

  به گزارش فارس، اعضای انجمن پامای جهانی شامل تایوان، مالزی، تایلند، کانادا، هنگ‌کنگ، آمریکا، آفریقای جنوبی، ویتنام، کره جنوبی، لبنان، عربستان سعودی، استرالیا، هند، روسیه، چین، اردن، فلسطین، قزاقستان، امارات، ازبکستان، مصر، تاجیکستان، یمن و ایران هستند. ضمن اینکه توسعه محاسبات ذهنی و بکارگیری آن در امورات روزانه می‌تواند منجر به عملکرد بهتر ذهن و هوش شود.

  برچسب ها :

  نظرات