آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 3 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110591
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ آذر, ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  یک مازندرانی ملی‌پوش دوچرخه‌سواری استقامت شد

  کمیته تیم‌های ملی امروز فهرست 22 ورزشکار دعوت شده به اردوی تیم ملی استقامت را اعلام کرد که در این بین تنها نام یک مازندرانی به چشم می‌خورد.

  آوای شمال/ اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت (آقایان و بانوان) به منظور حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ مالزی در محل کمپ تیم‌های ملی برگزار شد که در بین دعوت شدگان، یک دوچرخه‌سوار مازندرانی هم حضور دارد.

  در حالی که این روزها بیشتر دوچرخه‌سواران مازندرانی از وضعیت مطلوب مدیریت در هیات دوچرخه سواری و عدم توجه به ورزشکاران گلایه دارند، یک مازندرانی خودش را به تیم ملی رساند تا ثابت کند که دوچرخه‌سواران مازندرانی هنوز هم می‌توانند در این رشته مهیج و محبوب موفق ظاهر شوند.

  مرتضی رضوانی دورچه سوار پرتلاش مازندرانی، در این اردو تنها نماینده مازندران است که خودش را برای مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ در مالزی آماده می‌کند و امیدوار است مسئولان ورزش استان نگاه ویژه تری را به این رشته ورزشی داشته باشند.

  اسامی دعوت شدگان:
  آقایان(بزرگسالان):
  محمد گنج خانلو(تهران)، امیر کلاهدوز(آ.شرقی)، سعید صفرزاده(آ.شرقی)، حمید پورهاشم(آشرقی)، امیر حسین جمشیدیان(اصفهان)، علی اصغر موسی زاده(اردبیل)، بهرام نجفی(آ.شرقی)، جعفر علیزاده(آ.شرقی)، بهنام آرین(یزد)،محمد رجبلو (زنجان)، مهدی علمایی(البرز)مرتضی رضوانی(مازندران )، مرتضی جعفرزاده( اردبیل)

  *بانون بزرگسالان و امید
  سمیه یزدانی(چهار محال و بختیاری)، سولماز کربلایی( تهران)، پریسا مجنونی (تهران)، مریم جلالیه (تهران) فروزان عبدالهی(خوزستان)، نرگس عبدی(هرمزگان)، ساجده سیاحیان(اصفهان )، غزاله درخشان(تهران)، ماندانا دهقان (یزد)

  کادر فنی
  محمود پراش (مربی بزرگسالان)،دلارام ذاکرانی(سرپرست و مربی بانوان )،رامین مهربانی ( سرپرست و مربی آقایان )،محمود حضوری(مکانسین)

  به گزارش آوای شمال به نقل از  فارس؛ مسابقات قهرمانی آسیا ۲۹ اسفند در کشور مالزی برگزار می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات