آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ , Friday 5 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110582
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ آذر, ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  راه‌اندازی میز خدمت در مناطق محروم توسط کمیته امداد مازندران

  دبیر ستاد تشکل‌های جهادی کمیته امداد امام خمینی مازندران با اشاره به راه‌اندازی میزخدمت در مناطق محروم گفت: ۱۴ هزار خانوار مددجوی کمیته امداد در مناطق محروم زندگی می‌کنند، با اجرای میز خدمت در مناطق محروم،به مشکلات ۱۷۹ خانوار تحت حمایت این نهاد رسیدگی شده است.

  آوای شمال/ حجت‌الله محمدنژاد با اشاره به راه‌اندازی میز خدمت به محرومان در این نهاد اظهار کرد: تاکنون این میز خدمت در منطقه محروم هفت شهرستان برگزار شد و تا پایان امسال نیز در سایر شهرستان‌های دارای مناطق محروم اجرا می‌شود.

  وی اضافه کرد: با اجرای این طرح مشکلات مددجویان در بخش‌های اشتغال، عمرانی، درمانی، وام کارگشایی،تهیه لوازم زندگی (شامل بخاری،آبگرمکن و یخچال) بررسی و رفع شده است.

  محمدنژاد گفت: بیشترین موارد رسیدگی در طرح میز خدمت در بخش اشتغال و عمرانی بوده است،  با اجرای این طرح افراد غیر مددجو نیز از خدمات این نهاد بهره‌مند شدند.

  فرمانده حوزه بسیج و دبیر ستاد تشکل‌های کمیته امداد امام خمینی مازندران تصریح کرد: میز خدمت به منظور تکریم ارباب رجوع، تسهیل و تسریع در روند خدمت‌رسانی و پاسخگویی فعالانه به مددجویان تحت حمایت در مناطق محروم راه‌اندازی شده است.

  وی اعلام کرد: ۸۱ هزارخانوار در مازندران مددجوی کمیته امداد امام خمینی هستند که از این تعداد بیش از ۱۴ هزار خانوار تحت در مناطق محروم سکونت دارند و این نهاد خدماتی مانند عمرانی، درمانی، فرهنگی، اکرام ایتام، اشتغال،کمک هزینه خدمات ازدواج و غیره به آنها ارائه می‌کند.

  محمدنژاد عنوان کرد: میز خدمت به محرومان با حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان در مناطق محروم برگزار می‌شود و مددجویان و مراجعان مسائل و مشکلات خود را بدون واسطه و در جوی صمیمی بیان می‌کنند.

  برچسب ها :

  نظرات