آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 28 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110564
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ آذر, ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  بیان دلایل عدم پرداخت حقوق معلمان حق‌التدریس مازندران

  رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران گفت: مشکل اصلی معلمان حق‌التدریسی دریافت کد بودند که کارهای اداری آنها انجام شد و حقوق‌شان را دریافت می‌کنند.

  آوای شمال/ آموزش و پرورش مازندران برای جبران کمبود معلم در سال تحصیلی امسال اقدام به جذب معلمان حق‌التدرسی از بین مربیان پیش‌دبستانی با سابقه و معلمان نهضت سوادآموزی کرده است بدون پرداختن به این مسئله که آیا بررسی صورت گرفته است که آیا این معلمان می‌توانند به همان کیفیت به آموزش و پرورش دانش‌آموزان بپردازند، موضوعی که درخواست جمعی از معلمان حق‌التدریسی است پرداخت حقوق آنها است.

  علیرضا طالبی رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری، درباره پرداخت حقوق معلمان حق‌التدریسی مازندران اظهار کرد: آموزش و پرورش استان مازندران امسال ۲ .هزار و ۲۰۲ معلم حق‌التدریسی جذب کرده است

  وی افزود: این معلمان به دلیل اینکه در فرایند جذب‌شان دریافت کدشان تا به الان به درازا کشیده، واریز حقوق به حساب‌شان مقدور نبوده است.

  رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه آموزش و پرورش مشکلی در پرداخت حقوق‌شان نداشته است، تصریح کرد: این معلمان حق‌التدریسی که امسال جذب شدند مشکل اصلی آنها در پرونده‌ها و دریافت کدشان از کشور بوده است.

  این مسؤول خاطرنشان کرد: کارهای اداری انجام شده است و این معلمان حقوق‌شان را دریافت می‌کنند.

  وی در پاسخ به سوال میزان ساعت کار این معلمان در مدرسه‌ها، گفت: هر کدام از معلمان حق‌التدریسی در هر مقطعی که تدریس کنند به اندازه یک معلم رسمی کار می‌کنند و کلاس‌های ما پر است.

  طالبی در خصوص کمبود معلم در مدارس استان بیان کرد: با تدبیرها واضافه کارهایی که به معلمان دادند کمبود معلم جبران شده است و فعلا در سطح مدارس مشکل کمبود معلم نداریم.

  برچسب ها :

  نظرات