آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 28 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110507
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ آذر, ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  هشدار دولت نجات ملی یمن درباره فجایع زندان‌های مأرب

  سخنگوی دولت نجات ملی یمن اعلام کرد فجایع زندان مأرب لرزه بر اندام انسان می‌اندازد و اشک خانواده‌های ربوده‌شدگان، تاج و تخت «مزدوران» را نابود خواهد کرد.

  هشدار دولت نجات ملی یمن درباره فجایع زندان‌های مأرب

  آوای شمال/ زندان‌های مخفی حزب «الاصلاح» یمن در «مأرب»  (شمال شرق صنعا) که گفته شده در آن از انواع روش‌های شکنجه و ارعاب علیه بازداشتی‌ها استفاده می‌شود، صدای دولت نجات ملی یمن را درآورد.

  بخشی از استان مأرب تحت کنترل ائتلاف سعودی و آنچه دولت «منصور هادی» خوانده می‌شود است.

  بر اساس گزارش وبگاه «انصارالله»، «ضیف‌الله الشامی» سخنگوی دولت نجات ملی یمن گفت: فجایعی که از زندان‌های شهر مأرب شنیده می‌شود لرزه بر اندام انسان می‌اندازد و آنچه پنهان است، بزرگ‌تر است.

  وی ادامه داد، امروز و با تبانی سازمان ملل، با ربوده‌شدگان در مأرب تجارت می‌شود و گروهک‌های «حزب تکفیری الاصلاح» این ربوده‌شدگان را می‌فروشند.

  الشامی ادامه داد: اشک خانواده‌های ربوده‌شدگان در زندان مأرب، تاج و تخت مزدوران و حامیان آنها را از بین خواهد برد.

  مهرماه امسال (۱۳۹۸) وبگاه خبری المسیره یمن خبر داد، سه اسیر از نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن توسط مزدوران ائتلاف سعودی تا حد مرگ در داخل زندان شهر مأرب شکنجه شدند و مزدوران سعودی بر تحویل ندادن اجساد این قربانیان هم اصرار دارد .

  وبگاه «انصارالله» چندی پیش در گزارشی در این باره نوشت، بسته بودن فرودگاه صنعا به معضلی برای یمنی‌ها تبدیل شده و «مزدوران ائتلاف» مسافران در مسیر اصلی استان مأرب را بدون هیچ اتهامی بازداشت می‌کنند.

  در ادامه این گزارش آمده، قتل، شکنجه، ربایش و انتقال بازداشتی‌ها به زندان‌های سری مأرب دیده می‌شود و در این زندان‌ها انواع تعرض علیه غیرنظامیانی که تنها قصد مسافرت داشته‌اند، انجام می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات