آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 30 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110353
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ آذر, ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  تهدید دوباره وزیر خارجه رژیم صهیونیستی علیه ایران

  وزیر خارجه رژیم صهیونیستی مدعی شد، این رژیم اجازه دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای به ایران را نمی‌دهد و در این مسیر هر کاری لازم باشد، انجام می‌دهد.

  تهدید دوباره وزیر خارجه رژیم صهیونیستی علیه ایران

  آوای شمال/ «اسرائیل کاتص» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در تکرار ادعاهای همیشگی خود، امروز (سه‌شنبه) اظهارات تندی علیه ایران مطرح کرد.

  بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی، کاتص مدعی شد: «اجازه نخواهیم داد ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند و اگر گزینه آخر (حمله) نظامی باشد آن را انجام خواهیم داد؛ هیچ تهدیدی ما را باز نخواهد داشت».

  وی سپس ادعا کرد، اسرائیل مانند «تظاهرات‌کنندگان ناتوان ایران و عراق نیست» و می‌داند چگونه با قدرت به هر تهدیدی پاسخ دهد.

  کاتص به اعتراضات در لبنان نیز پرداخت و ادعا کرد: «این تظاهرات چهره حقیقی نصرالله (دبیرکل حزب‌الله) به عنوان نماینده مطلق ایران و نه حامی منافع لبنان را نشان داد».

  کاتص روز شنبه (۱۶ آذر) نیز در گفتگو با روزنامه ایتالیایی «کوریرا دلا سرا» ایتالیا، در پاسخ به این سؤال که آیا «حمله هوایی به ایران جزو گزینه‌های اسرائیل است یا نه»، گفته بود: «بله، حمله هوایی، یکی از گزینه‌هاست؛ ما هرگز به ایران اجازه نمی‌دهیم سلاح هسته‌ای تولید یا به آن دست یابد».

  وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در حالی ایران را به حمله نظامی تهدید می‌کند که مقامات این رژیم بارها به ناتوانی به مقابله با موشک‌های ایران و حزب‌الله اذعان کرده‌اند.

  در همین زمینه اخیرا یک افسر سابق نیروی هوایی رژیم صهیونیستی اذعان کرد درصورت نبرد با ایران و حزب‌الله، سرزمین‌های اشغالی با روزانه بیش از هزار راکت هدف قرار خواهد گرفت و این تهدیدی جدی است .

  همچنین در ماه گذشته، کارشناسان موشکی رژیم صهیونیستی از پیشرفت اخیر موشکی ایران به شدت ابراز نگرانی کردند.

  برچسب ها :

  نظرات