آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ , Sunday 31 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 110267
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ آذر, ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  وزیر آموزش و پرورش باید مشکل فرهنگیان در بحث مطالباتشان را حل کند

  آوای شمال/ بهمن طاهرخانی نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۱۹ آذر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: بی‌برنامگی دولت در حوادث پیش‌آمده پس از اغتشاشات بنزینی کشور خسارت زیادی مادی و معنوی به ملت بزرگ ایران وارد کرد. وی افزود: باید دولت تدابیری بیاندیشد تا […]

  آوای شمال/ بهمن طاهرخانی نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۱۹ آذر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: بی‌برنامگی دولت در حوادث پیش‌آمده پس از اغتشاشات بنزینی کشور خسارت زیادی مادی و معنوی به ملت بزرگ ایران وارد کرد.

  وی افزود: باید دولت تدابیری بیاندیشد تا امنیت اجتماعی و اقتصادی مردم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تامین کند.

  طاهرخانی تصریح کرد: وزیر آموزش و پرورش باید مشکل فرهنگیان در مطالباتشان، سرانه دانش‌آموزان و مدارس، تامین اعتبار سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی و استخدام حق‌التدریس‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هرچه سریع‌تر رفع کند.

  نماینده تاکستان در مجلس خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: تامین قیر رایگان روستاها و اتمام پروژه‌های راه‌سازی روستاها از اهمیت زیادی برخوردار است.

  وی خطاب به رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود: تامین قیر رایگان برای مناطق روستایی و اجرای طرح هادی در روستاها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

  طاهرخانی در تذکری خطاب به اردکانیان وزیر نیرو گفت: تامین روشنایی معابر و جلوگیری از افت فشار برق و آب روستاها باید از سوی این وزارتخانه مدنظر قرار گرفته و مشکلات آن رفع شود.

  نماینده تاکستان در مجلس در تذکر دیگری خطاب به سرپرست وزارت جهاد کشاورزی گفت: کود مورد نیاز باغداران و کشاورزان باید هرچه سریع‌تر تامین شود.

  برچسب ها :

  نظرات