آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 6 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 108987
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ آبان, ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  تشکیلات خودگردان فلسطین:

  به سمت قطع کامل رابطه تجاری با اسرائیل پیش می‌رویم

  دولت وابسته به تشکیلات خودگردان فلسطین ضمن تاکید بر اینکه به تحریم واردات دام از رژیم صهیونیستی ادامه می‌دهد، گفت تلاش‌ها برای قطع کامل رابطه اقتصادی با اسرائیل را بیش‌تر می‌کند.

  تشکیلات خودگردان فلسطین: به سمت قطع کامل رابطه تجاری با اسرائیل پیش می‌رویم

  آوای شمال/ «محمد اشتیه» ، نخست وزیر دولت وابسته به تشکیلات خودگردان فلسطین با تاکید بر اینکه دولت وی همچنان تحریم واردات دام از رژیم صهیونیستی را ادامه خواهد داد، گفت که گام‌های جدید دیگری نیز در این زمینه برداشته شده است.

  به گزارش وبگاه خبری روسیا الیوم، اشتیه طی نطقی در بیست و پنجمین سالگرد تأسیس مؤسسه تحقیقاتی سیاست‌های اقتصادی فلسطین (MAS)، گفت: با انسداد افق سیاسی، دولت روی یکسری مطالعات کار کرد که با جدا شدن تدریجی از روابط با اسرائیل شروع شد که بر اساس چندین جنبه بنا شده است که مهمترین آنها تقویت تولید ملی  و واردات مستقیم از جهان است.

  اشتیه افزود: این مراحل منجر به افزایش تولید داخلی فلسطین به میزان ۱۶ درصد شده است و ما به سمت کشورهای عربی خواهیم رفت و کالاهای اسرائیلی را تحریم خواهیم کرد.

  نخست وزیر دولت تشکیلات خودگردان فلسطین از موسسه MAS خواست تا علاوه بر تأثیری که تلاش‌های توسعه در فلسطین برجای گذاشته است، به مطالعات مربوط به قطع رابطه اقتصادی با اسرائیل  و تأمین اعتبار توسعه کمک کند.

  اشتیه گفت که دولت سهم مالی سالیانه‌ای را به MAS خواهد داد تا همچنان یک نقطه روشن در تحقیقات مربوط به اقتصاد باقی بماند.

  نخست وزیر دولت تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که دولت ظرف چند روز مناقصه‌ای برای پرداخت‌های الکترونیکی را راه اندازی می کند تا تمام پرداخت‌های دولت به صورت الکترونیکی انجام شود. شرکت‌هایی از بخش خصوصی برای این مناقصه رقابت می‌کنند.

  برچسب ها :

  نظرات