آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ , Sunday 31 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 108958
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ آبان, ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  تعریض جاده‌های هفتگانه بابل با ۲۸۰ میلیارد ریال اعتبار

  فرماندار بابل با اشاره به اینکه با اعتبار بیش از ۲۸۰ میلیارد ریال تعریض جاده‌های هفتگانه بابل در حال انجام است، گفت: برای کاهش حجم ترافیک شهری نیز پیگیر تکمیل کمربندی دوم شهر بابل هستیم.

  قربانعلی ولی‌زاده عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت پدافند غیرعامل که در دفتر رئیس اداره هلال احمر بابل برگزار شد، اظهار کرد: به مناسبت هفته پدافند غیرعامل با همکاری دستگاه‌های عضو کارگروه پدافند غیرعامل ۳۸ برنامه در دستور کار قرار گرفته است.

  وی افزایش قدرت دفاعی کشور، حفظ مراکز مهم و تاسیسات زیربنایی، افزایش قدرت دفاعی عامل و غیرعامل را از مزیت پدافند غیر عامل برشمرد و افزود: هدف پدافند غیرعامل اقدام پیشگیرانه در کاهش آسیب‌پذیری و افزایش بازدارندگی و ایجاد ایمنی و امنیت است.

  فرماندار ویژه بابل با اشاره به اینکه در پدافند غیرعامل باید به تغییر تهدیدات توجه شده و رویکرد ما پایش لازم در حوزه تهدیدات پدافند باشد، تصریح کرد: امروزه مهم‌ترین موضوع کشور تحریم و جنگ اقتصادی است که باید به پایداری اقتصادی برسیم تا نیازهای مردم را تامین کنیم.

  ولی‌زاده پدافند غیرعامل را امری فراگیر شامل حوزه مالی، اقتصادی، تولیدی، صنایع، رسانه، انرژی و… برشمرد و خاطرنشان کرد: گستردگی این موضوع مستلزم همافزایی در سطح شهرستان است.

  این مسؤول با اشاره به اینکه با اعتبار بیش از ۲۸۰ میلیارد ریال تعریض جاده‌های هفتگانه بابل در حال انجام است، یادآور شد: برای کاهش حجم ترافیک شهری نیز پیگیر تکمیل کمربندی دوم شهر بابل هستیم.

  وی از اختصاص ۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای رفع خاموشی و کاهش افت ولتاژ برق شمال و جنوب بابل خبر داد و گفت: امیدواریم برای تابستان سال آینده مشکل قطعی برق نداشته باشیم.

  فرماندار ویژه بابل مشکل آب شرب را از دیگر مشکلات مهم شهرستان بابل برشمرد و ادامه داد: گرچه برای رفع مشکل آب شرب ژنراتورهایی نصب شد اما تنها با ایجاد تصفیه‌خانه برای شهرهای گروه الف این مشکل مرتفع می‌شود که امیدواریم تا پایان سال این مشکل حل شود.

  وی خواستار مشارکت پرشور مردم در انتخابات شد و افزود: در حوزه انتخابات اصل قانونی عمل کردن جزو اولویت هاست و امنیت انتخابات دغدغه جدی همه مسؤولان است.

  ولی‌زاده اضافه کرد: به دنبال سلامت انتخابات در چارچوب قانون هستیم و به هیچ کس اجازه فعالیت غیرقانونی را نداده و هیچ شائبه ای پذیرفته نیست.

  فرماندار ویژه بابل گفت: به دنبال رقابتی کردن و رقابتی شدن انتخابات هستیم و اجازه فعالیت به همه جریانها را می‌دهیم، باید فضای امید و نشاط در جامعه ایجاد شود.

  برچسب ها :

  نظرات