آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ , Wednesday 27 January 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 108939
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ آبان, ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  تیراندازی در «تورنتو» کانادا

  به گزارش آوای شمال؛

  تیراندازی در «تورنتو» کانادا

  آوای شمال/ پلیس کانادا می‌گوید سه فرد مسلح بعد از تیراندازی شب گذشته (چهارشنبه) به پنج نوجوان در شمال شرقی «تورنتو» از صحنه حادثه گریخته‌اند.

  بنا به گزارش پایگاه خبری «گلوبال نیوز»، «مارک ساندرز» رئیس پلیس «تورنتو» اعلام کرد که دستکم پنج نفر که نوجوان بودند، در حادثه تیراندازی شب گذشته (چهارشنبه شب) در منطقه «کلیرویو هایتس» این شهر زخمی شدند.

  این حادثه در ساعت ۱۹:۳۰ چهارشنبه به وقت محلی به وقوع پیوسته و آنطور که ساندرز گزارش کرده است، گروهی از افراد در حین وقوع این حادثه در راهروی آپارتمانی تجمع کرده بودند که سه فرد مظنون سیاهپوش که سوار بر خودرویی سیاه رنگی بودند، به آنجا وارد شدند.

  دو نفر از سه فرد مظنون از یکی از درهای آپارتمان وارد شده و شروع به تیراندازی به سمت افرادی کرده‌اند که در راهرو حضور داشتند.

  ساندرز به خبرنگاران گفت: «بر اساس شواهدی که در اختیار داریم… [مظنونین] وارد شدند و در بازه زمانی کوتاهی از زمان ورود به ساختمان، درب (ورودی آپارتمان) را باز کردند و به سمت آنهایی که در راهرو ایستاده بودند تیراندازی کردند».

  گزارش‌ها حاکی است که سه فرد مظنون این حادثه بعد از تیراندازی از محل گریخته‌اند و ظاهراً به سمت «ترتوی درایو» حرکت کرده‌اند.

  ساندرز به خبرنگاران گفت که حدود ۲۰ پوکه فشنگ در محل حادثه پیدا شده است و نیروهای امنیتی تحقیق در این خصوص را آغاز کرده‌اند. این حادثه کمتر از ۲۴ ساعت بعد از آن رخ داده است که دو نفر در خانه‌ای در نزدیکی جاده «وستون» و خیابان «لاورنس» مورد اصابت گلوله قرار گرفتند اما هنوز وجود هرگونه ارتباط بین دو حادثه مذکور نامشخص است.

  اخیراً میزان تیراندازی‌ها در تورنتو افزایش چشمگیری داشته است به طوریکه «جاستین ترودو» نخست‌وزیر کانادا چندی پیش جهت مقابله با گسترش خشونت ناشی از استفاده از سلاح‌های گرم با شهردار تورنتو دیدار کرد.

  برچسب ها :

  نظرات