آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ , Friday 19 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10892
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۰
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مادر بزرگ باهوش، خلافکاران “چاق” و “لاغر”را لو داد/ سرقت‌ از خانه‌ها با کارت فلزی

  آوای شمال/ ساعت ۱۹ ،‌ بیست و نهم بهمن ماه ، خانمی سالخورده با ۱۱۰ تماس گرفت و خبر از سرقت منزل همسایه‌اش را داد که سریعا تیمی از کلانتری ۱۳۷ نصر جهت بررسی موضوع به خیابان شهرآرا اعزام شدند. زن سالخورده پس از حضور ماموران در محل خودش را معصومه معرفی کرد و گفت: […]

  آوای شمال/ ساعت ۱۹ ،‌ بیست و نهم بهمن ماه ، خانمی سالخورده با ۱۱۰ تماس گرفت و خبر از سرقت منزل همسایه‌اش را داد که سریعا تیمی از کلانتری ۱۳۷ نصر جهت بررسی موضوع به خیابان شهرآرا اعزام شدند.

  زن سالخورده پس از حضور ماموران در محل خودش را معصومه معرفی کرد و گفت: زمانی داشتم از پنجره بیرون را نگاه می‌کردم که متوجه دو سارق چاق و لاغر شدم که با باز کردن درب خانه همسایه‌مان که به مسافرت رفته‌اند وارد خانه شده و لحظاتی پیش سریعا متواری شدند.

  به دنبال اظهارات زن سالخورده طرح مهار به اجرا درآمد و واحد‌های پلیسی به گشت زنی در خیابان‌های اطراف پرداختند تا اینکه پس از چند دقیقه ماموران دو متهم را در خیابان پاتریس شناسایی کردند.

  سارق “چاق” با دیدن ماموران اقدام به درگیری کرد که در مدت زمانی کوتاه زمینگیر و دستگیر شد ولی سارق “لاغر” به سمت کوچه‌ پس کوچه‌ها متواری شد که او نیز پس از دقایقی محاصره و تسلیم پلیس شد.

  با انتقال دو متهم به کلانتری از آنان مقادیری اجناس با ارزش مسروقه و یک عدد کارت فلزی مخصوص باز کردن درب خانه‌ها کشف شد.

  سرهنگ رضا صادقی پور رئیس کلانتری ۱۳۷ نصر درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: متهمان پس از اعتراف به ده‌ها مورد سرقت خانه جهت کشف سایر جرایمشان در اختیار کارآگان دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

  برچسب ها :

  نظرات