آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10877
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  چند خبر داغ از باشگاه استقلال

  آوای شمال/ علی فتح‌الله‌زاده به گفت که باشگاه استقلال کار درستی کرده که می‌ خواهد کرار را جریمه کند چون رفتارهای او به یک معضل تبدیل شده است. تیم های حریف از رفتار کرار نهایت استفاده را می‌کنند کرار یک بازیکن بی نهایت عاطفی است که کوچکترین چیزی روی کارش تاثیر می‌ گذارد. تیم های […]

  آوای شمال/ علی فتح‌الله‌زاده به گفت که باشگاه استقلال کار درستی کرده که می‌ خواهد کرار را جریمه کند چون رفتارهای او به یک معضل تبدیل شده است.

  تیم های حریف از رفتار کرار نهایت استفاده را می‌کنند
  کرار یک بازیکن بی نهایت عاطفی است که کوچکترین چیزی روی کارش تاثیر می‌ گذارد. تیم های حریف از این اخلاق رفتار او نهایت استفاده را می‌کنند. دلیل آن هم این است که از اول بازی سعی می‌ کند اعصاب او را به هم بریزد و متاسفانه کرار هم زود تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

  کرار به یک مشکل تبدیل شده است
  کرار فوتبالیست خیلی خوبی است اما امسال حتی از گذشته هم عصبی تر به نظر می‌ رسد. به هر حال استقلال روی او حساب کرده است اما رفتارهای او برای استقلال به یک مشکل تبدیل شده است. بیشتر از اینکه تیم های حریف از بازی کردن کرار آسیب ببینند، خود استقلال از آن ضربه خورده است چون نمی‌ تواند روی او حساب کند.

  از کار آقای افشارزاده خوشم آمد
  من از مصاحبه ای که آقای افشارزاده کرد و گفت که حتما او را جریمه می‌ کند، خیلی خوشم آمد. بالاخره یک بازیکن وقتی کاری می‌ کند، حتما باید جریمه اش را هم بپردازد. البته من مطمئنم باشگاه استقلال پیش از این هم جرائمی را برای کرار در نظر گرفته بود اما دلیلی ندارد این مسائل رسانه ای شود. مشکلات یک تیم را دلیل ندارد مردم بفهمند.

  اخراج کرار چیزی را حل نمی‌ کند
  من اعتقاد ندارم کرار به خاطر اینکه به فوتبال ایران بی احترامی کرده باید اخراج شود. به هر حال کرار بازیکنی است که برای او هزینه شده و ضمن اینکه یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان استقلال است، حالا اگر مدیران این باشگاه تصمیم بگیرند او را اخراج کنند، چه چیزی درست می‌ شود؟ او را باید جریمه کرد تا دیگر چنین رفتارهایی را تکرار نکند.

  باشگاه ها بیشتر دقت کنند
  مطمئنا سال های بعد باشگاه های در انتخاب بازیکنان خارجی که می‌ گیرند، بیشتر دقت می‌ کنند. به هر حال بازیکنانی که به ایران می‌ آیند، باید از نظر رفتاری و البته فنی بازیکنانی باشند که به فوتبال ایران کمک کنند و نباید این رفتارها در فوتبال ما اتفاق بیافتد.

  شرایط واگذاری هیچ فرقی نکرده
  از نظر من شرایط واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هنوز هم بهتر نشده چون قیمت آن واقعا زیاد است. من از نظر فنی و اقتصادی حرف می‌زنم. به نظر من رقم واگذاری خیلی بالا است و کسی که بخواهد در این باشگاه درآمدزایی کند، حتما به مشکل می‌ خورد. من می‌ توانم این را بنویسم و امضا کنم.

  شرایط درآمدزایی وجود ندارد
  در فوتبال ما شرایط درآمدزایی وجود ندارد و کسی که می‌ خواهد این باشگاه را بخرد، نمی‌تواند مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان را به راحتی دربیاورد. حق پخش در همه جای دنیا بیش از ۶۰درصد از مبلغ یک باشگاه را تشکیل می‌ دهد. اما در ایران باشگاه ها نمی‌ توانند از این حق خود استفاده کنند. یا اسپانسر روی پیراهن که تیم های اروپایی حداقل ۲۰ میلیون یورو از آن درآمد دارند اما در زمان خود من در استقلال ما بالاترین قرارداد اسپانسر را با مبلغ ۷ میلیارد تومان بستیم که با استاندارد روز دنیا خیلی فاصله دارد.

  چه کسانی سرخابی ها را می‌ خرند؟
  من فقط این را می‌ توانم بگویم که کسی که پولش را با حساب و کتاب به دست آورده باشد، محال است برای خرید استقلال و پرسپولیس اقدام کند. اگر کسی بخواهد برای خرید سرخابی ها جلو بیاید، حتما کسی است که پول بادآورده داشته باشد و بخواهد دو، سه سال اسمی برای خودش دست و پا کند. بعدش هم به دولت می‌ گوید نمی‌ تواند کار کند و دوباره روز از نو و روزی از نو.

  پاشازاده استقلال را می‌خرد
  من بعید می‌ دانم آقای وزیر گفته باشد که برای پرسپولیس دو مشتری پیدا شده است چون با این شرایط هیچ کس حاضر نیست استقلال و پرسپولیس را بخرد. در ضمن این هم که گفته استقلال مشتری ندارد هم حرف صحیحی نیست چون مهدی پاشازاده اعلام کرده که استقلال را می‌ خرد. (باخنده)

  کار پوری حسینی با ارزش است
  همین که پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی عزم کرده که دو باشگاه را به بخش خصوصی واگذار کند، اتفاق خوبی است. حالا قیمت که دیگر به ایشان ربطی ندارد، امیدوارم قیمت ها به واقعیت نزدیک شود تا خریداران بتوانند، جلو بیایند.

  برچسب ها :

  نظرات