آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ , Sunday 7 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 108722
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ آبان, ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  لزوم حمایت از ورزش همگانی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: توسعه ورزش همگانی در جامعه آسیب‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد و با توسعه آن در تمامی نقاط شهر بویژه مناطق محروم با کمترین هزینه می‌توان از آسیب‌های اجتماعی پیشگیری کرد.

  آوای شمال/ کامران اصغری در حاشیه مسابقات پرتاب پنالتی خانوادگی در بخش بانوان که به مناسبت هفته تربیت‌بدنی در سالن سیدرسول حسینی ساری برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، با اعلام اینکه یکی از سیاست‌های اصلی وزارت کار فعالیت در حوزه ورزش کارگری است، اظهار کرد: این وزارتخانه ورزش را به عنوان یک عامل پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی می‌داند و متناسب با این آسیب‌ها و ورزش‌های مورد نظر را به کارگران آموزش می‌دهد تا آسیب‌های شغل کاهش یابد.

  وی تصریح کرد: ورزش‌های همگانی در جامعه کار و تولید و در سطح کارخانه‌ها اثراتی مفید دارد  چراکه فرد در تیم و در بین اجتماعی قرار می‌گیرد که امکان تبادل نظرات و افکار را برایش به ارمغان می‌آورد.

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران افزود: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده مقوله ورزش در بین جامعه کارگری در واحد های تولیدی و صنعتی استان روز به روز توسعه می‌یابد.

  اصغری خاطرنشان کرد: توسعه فعالیت‌های ورزشی، افزایش همبستگی اجتماعی محیط‌های کارگری و شادابی این مراکز را به دنبال دارد.

  رئیس انجمن بسکتبال کارگری مازندران نیز گفت: مسابقات پرتاب پنالتی خانوادگی با حضور ۱۲۵ بازیکن و ۵۰ نفر از مادران برگزار شد و این مسابقات با تشویق و استقبال بی نظیر ورزشکاران و خانواده‌ها جذاب‌تر شد.

  بهروز چگینی با اشاره به استقبال خوب خانواده‌ها از این مسابقات، افزود: در پایان این مراسم با اهدای جوایز مدال، حکم و هدیه به بازیکنان در چهار رده و خانواده‌ها، داوران و مربیان از آنها تجلیل شد.

  وی خاطرنشان کرد: این مسابقات به صورت همزمان در شهرستان‌های نوشهر، چالوس، بابل و ساری برگزار شد.

  چگینی در پایان نفرات اول تا سوم این مسابقات را به ترتیب به شرح زیر اعلام کرد.

  بخش میکرو: مهسا هادیان، مائده برزگر، غزاله اکبری
  بخش نونهالان: مهتا رحیمی، ستایش کلانتری، نازنین حسین‌زاده
  بخش جوانان: ترنم جلیلی، هستی سید شفیعی، مهدیس منتظر
  بخش بزرگسالان: گلناز موسوی، مریم محمدی، فاطمه صاعی
  بخش مادران: پوری صفری، نازنین علیزاده، زهرا درویشی

  برچسب ها :

  نظرات