آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 12 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10860
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  تلاش باشگاه استقلال برای تطهیرحرکات زشت بازیکن پر حاشیه اش!

  آوای شمال/ کرار جاسم در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، با عذر خواهی مجدد از عکس العملش در بازی با سایپا گفت: در آن لحظه احساسی شدم و نسبت به داور بازی عکس العمل نشان دادم که یک عکس العمل احساسی بود. باز هم از داوران ایرانی عذرخواهی و خواهش می‌کنم به خاطر یک […]

  آوای شمال/ کرار جاسم در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، با عذر خواهی مجدد از عکس العملش در بازی با سایپا گفت: در آن لحظه احساسی شدم و نسبت به داور بازی عکس العمل نشان دادم که یک عکس العمل احساسی بود. باز هم از داوران ایرانی عذرخواهی و خواهش می‌کنم به خاطر یک اشتباه من در زمان حضورم در تراکتورسازی با ذهنیت منفی نسبت به من قضاوت نکنند.

  هافبک عراقی استقلال افزود: از باشگاه استقلال تشکر می‌کنم که پیگیر مشکلات من است ولی هواداران بدانند که من آنها و باشگاه استقلال را قلبا دوست دارم و به خاطر این تیم حاضرم از جانم نیز بگذرم. استقلال تیم محبوب من و کشور ایران کشور دوم من است و دارای لیگ بسیارقوی و منظمی است.

  کرار جاسم که با حضور وکیل خود صحبت می‌کرد گفت: می‌بینید که من به زبان فارسی کامل مسلط نیستم و بدون کمک همراهانم نمی‌توانم فارسی را راحت صحبت کنم. در مورد اظهارنظرهای من راجع به فدراسیون نیز سوءتفاهم شده است و مطمئن باشید منظور من چیزی نبود که به زبان آورده‌ام. من در فوتبال ایران حضور دارم و مطمئنا درباره فوتبال ایران این حرف‌ها را مطرح نکرده‌ام. از شما می‌پرسم من اگر فوتبال ایران و فدراسیون را قبول نداشتم به اینجا می‌آمدم؟

  وی ادامه داد: همه در آسیا می‌دانند فوتبال ایران از پیشرفته‌ترین کشورها است و من صحبت دیگری مطرح کردم که اینگونه برداشت شد.

  کرار تصریح کرد: قصد دارم تا پایان فصل بدون حضور وکیل خود با رسانه‌ای صحبت نکنم و تنها از طریق سایت رسمی باشگاه استقلال صحبت‌هایم منعکس خواهد شد و اگر مکالمه‌ای با دوستان رسانه‌ای داشته باشم نیز این مکالمات خصوصی است و به شکل مصاحبه نباید منتشر شود تا این سوءتفاهم‌ها ایجاد نشود.

  به گزارش تسنیم کرار در حالی از اظهارات گذشته خود عقب‌نشینی کرده و به نوعی درصد رد آنها برآمده که در گذشته نیز چنین رفتارهایی از او دیده شده است.

   

  این بازیکن اصولا در فوتبال ایران این نکته را به خوبی یاد گرفته که حرف بزند و بعد از آن حرفش را تغییر دهد، بدرفتاری کند و بعد از آن کارش را توجیه کند.

   

  نمونه اخیر هم از این دست کارها است که متاسفانه باشگاه استقلال هم در این راه، همراه بازیکن جنجالی‌اش شده و درصد تطهیر او برآمده است.

   

  شاید اگر باشگاه استقلال اینگونه رفتارها را انجام نمی‌داد کرار به خودش این اجازه را نمی‌داد که اینگونه رفتار کند. این در حالی است که فیلم‌های حرکات ناشایست کرار در زمین مسابقه و البته فایل‌های صوتی اظهارات او گویاتر و شفاف‌تر از «پا‌ک‌کُنی» است که مسئولان استقلال و کرار آن را در دست گرفته‌اند و در تلاش برای پاک کردن صورت مسئله هستند.

  برچسب ها :

  نظرات