آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ , Monday 25 January 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 108533
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ آبان, ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  رکورد جدید حمایت از تحقیقات آغاز استیضاح ترامپ

  به گزارش آوای شمال؛

  رکورد جدید حمایت از تحقیقات آغاز استیضاح ترامپ

  آوای شمال/ بر اساس نتایح نظرسنجی که دانشگاه «کوینیپیاک» روز چهارشنبه منتشر کرده حمایت از تحقیقات آغاز استیضاح «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا به رکورد جدیدی دست یافته است.

  به گزارش پایگاه خبری هیل، نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که ۵۵ درصد از شرکت کنندگان از فرآیند تحقیقات آغاز استیضاح ترامپ حمایت کرده و ۴۳ درصد با آن مخالف هستند. این نظرسنجی هفته پیش ۵۱ درصد حامی و ۴۵ درصد مخالف داشته است.

  در این نظرسنجی ۹۳ درصد از دموکرات‌ها از تحقیقات آغاز استیضاح ترامپ حمایت کرده و ۵۸ درصد از مستقل‌ها نیز حامی این فرآیند بودند.این در حالی است که ۸۸ درصد جمهوری‌خواهان مخالف بودند. حمایت از تحقیقات آغاز استیضاح ترامپ در میان مستقل‌ها ۸ درصد افزایش نشان می‌دهد.

  این نظرسنجی نشان می‌دهد که ۴۸ درصد از پرسش‌شوندگان از استیضاح و برکناری ترامپ حمایت می‌کنند که در مقایسه با هفته پیش دو درصد افزایش داشته است. ۴۶ درصد نیز گفته‌اند که در حال حاضر مخالف استیضاح و برکناری وی هستند.

  بحث استیضاح ترامپ پس از آن مطرح شد که رسانه‌های آمریکایی و نمایندگان دموکرات ترامپ را به سوء استفاده از قدرت برای تضعیف رقیب انتخاباتی خود در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ کردند.

  گزارش‌ها حاکی است ترامپ در گفت‌وگوی تلفنی سوم مهرماه خود با «ولودیمیر زلنسکی» رئیس‌جمهور اوکراین او را برای تحقیقات فساد از کسب و کار خانوادگی جو بایدن تحت فشار قرار داده است.

  برچسب ها :

  نظرات