آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ , Monday 25 January 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 108281
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
 • شما اینجا هستید :فرهنگی > فضای مجازی
 •   

  واکنش ادامه‌دار مارولی‌ها به اسکورسیزی و کاپولا/ ناتالی پورتمن هم سکوتش را شکست

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ به نقل از هالیوود ریپورتر، ناتالی پورتمن هم به جمع کارگردان‌ها و بازیگرانی پیوست که در مورد اظهارات و انتقاد‌های جنجال برانگیز مارتین اسکورسیزی واکنش نشان داده اند.

  پورتمن در این باره گفته است: فکر می‌کنم جای کافی برای همه‌ نوع سینما داشته باشیم؛ تنها یک راه برای ساختن و خلق هنر وجود ندارد.

  این بازیگر در ادامه از فیلم‌های اقتباس شده از کتاب‌های مصور دفاع کرده و معتقد است که این فیلم‌ها به مخاطبان اجازه می‌دهد تا از مسائل زندگی روزمره فرار کنند.

  او می‌گوید: فکر می‌کنم فیلم‌های مارول به این دلیل محبوب هستند که سرگرم کننده اند و مردم بعد از یک روز سخت کاری و جدال با مشکلات روز مره شایسته این سرگرمی هستند.

  پورتمن که سابقه بازی در فیلم‌های ابرقهرمانی مارول را دارد، قرار است سال ۲۰۲۱ فیلم سینمایی «ثور: عشق و تندباد» را در نقش جین فاستر بازی کند. این فیلم توسط تایکا وایتیتی کارگردانی خواهد شد و کریس همسورث هم در نقش اول آن نقش آفرینی می کند.

  اوایل همین ماه اسکورسیزی در مصاحبه‌ای با مجله امپایر گفته بود که فیلم‌های مارول جزئی از سینما نیستند و سالن‌های سینما را به شهربازی تبدیل کرده اند. اسکورسیزی گفته بود که سعی کرده این فیلم هارا ببیند، اما هیچگاه نتوانسته این کار را انجام دهد.

  کاپولا کارگردان معروف سینمای هالیوود هم گفته بود که به نظر من اسکورسیزی به فیلم های دنیای مارول لطف کرده و آنها را سرگرمی ساز به مثابه شهربازی خوانده؛ به نظر من این فیلم ها نفرت انگیز هستند.

  برچسب ها :

  نظرات