آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ , Wednesday 27 January 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 108209
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  ترافیک پرحجم و روان در مسیر بازگشت زوار از مرزها

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راه راهور ناجا درخصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای منتهی به مرزهای چذابه، شملچه، مهران و خسروی اظهار داشت: در حال حاضر از شدت تردد بازگشت زوار کاسته شده ولی به هر حال تردد پرحجم و روان زوار از پایانه‌های مرزی به سمت داخل کشور را در استان‌های خوزستان، کرمانشاه، ایلام و استان‌های همجوار شاهد هستیم.

  رئیس پلیس راه راهور ناجا با بیان این مطلب که از ساعت ۱۰ صبح امروز یکطرفه شدن محور مهران به ایلام مرتفع شد، تصریح کرد: هم اکنون در هیچ نقطه هیچ محدودیت ترافیکی برقرار نیست.

  وی به تخلیه بار ترافیکی در مرزهای چهارگانه اشاره و اعلام کرد: حدود ۹۰ درصد از بار ترافیکی  در مرزهای شملچه، چذابه و خسروی تخلیه شده است؛ پارکینگ‌های موجود در مرز مهران نیز تا حدود ۷۵ درصد تخلیه شده و کماکان ۲۰ تا ۲۵ درصد خودروها باقی است و پیش‌بینی می‌شود طی امروز و فردا باقی زوار به کشور بازگردند.

  سردار حسینی با اعلام این مطلب که اتوبوس به میزان کافی در هر چهار مرز مستقر است به وقوع تصادفات اشاره و بیان داشت: متاسفانه بیش از ۶۵ درصد تصادفات به دلیل خستگی و خواب‌آلودگی و انحراف به چپ رخ داده است؛ بنابراین از زوار درخواست می‌‌کنیم که بعد از استراحت کافی و با رعایت قوانین و مقررات اقدام به رانندگی کنند.

  وی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در این خصوص که ماموران پلیس راه تا چه زمانی در مرزها حضور خواهند داشت خاطرنشان کرد: ماموران پلیس راه تا عادی شدن وضعیت ترافیک و تخلیه کامل پایانه‌های مرزی از زوار و خودروها در مرزهای چذابه، شلمچه،‌ مهران و خسروی حضور فعال خواهند داشت.

  برچسب ها :

  نظرات