آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ , Monday 25 January 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 108201
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ورزشی
 •   

  شیری:

  بازی در ورزشگاه وطنی برای هر تیمی سخت است/ برخی اتفاقات در شأن نساجی نیست

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ حامد شیری در خصوص مشکلاتی که در باشگاه نساجی وجود دارد، گفت: به هر حال هم اگر مشکلی وجود دارد، ما بازیکن هستیم و شرایط را پذیرفته‌ایم و باید تحت هر شرایطی با انگیزه وارد مسابقات شویم. باشگاه هم خصوصی است و مشکلات آرام آرام حل خواهد شد، فقط باید کمی هم به مالکان باشگاه زمان داد.

  وی در خصوص دیدار سختی که مقابل تراکتور دارند، گفت: تراکتور و سپاهان تنها تیم‌های لیگ برتری هستند که تا این هفته از مسابقات گل نخورده‌اند، اما ما هم این هفته با انگیزه تمرین کردیم و برای برد به زمین می‌رویم. بازی در ورزشگاه وطنی برای هر تیمی سخت است و من فکر می‌کنم تماشاگران فوتبال فردا بازی قشنگی را شاهد باشند.

  شیری در خصوص غیبت چهار بازیکن نساجی طی هفته‌های اخیر به دلیل صادر نشدن کارت بازی‌شان گفت: وقتی یک مربی تیمی را می‌بندد، طبیعی است دوست دارد از تمامی نفراتش استفاده کند. قطعاً سرمربی روی بازیکنانش حساب کرده ولی به خاطر مشکلاتی که طی سالهای گذشته وجود داشت و بدهی‌هایی که پرداخت نشده، کارت بازیکن چند بازیکن تیم ما صادر نشده است، امیدوارم هر چه سریع‌تر این مشکلات حل شود تا ما هم بتوانیم از بقیه نفراتمان استفاده کنیم.

  وی افزود: از مسئولان استان هم می‌خواهم کنار مالکان باشگاه باشند. چون نساجی تیمی ریشه‌دار و با قدمت شصت ساله است. به نظرم اتفاقاتی که برای باشگاه نساجی می‌افتد در شأن این باشگاه بزرگ نیست و من از مسؤولان استانی و استاندار تقاضا می‌‌کنم که به مالکان باشگاه کمک کنند و آنها را تنها نگذارند.

  مدافع تیم فوتبال نساجی در پایان صحبت‌هایش گفت: به هر حال وقتی تیمی وارد لیگ برتر می‌شود، باید برنامه‌ریزی بلندمدت داشته باشد، ولی شما می‌بینید نساجی سه سال است در تهران تمرین می‌کند و مالکان باشگاه هم هزینه‌های زیادی را برای تهیه زمین و خوابگاه انجام می‌دهند. قطعا اگر این امکانات در شمال کشور وجود داشت، تیم ما هم در قائم شهر تمرین می‌کرد و مردم هم در تمرینات ما حضور پیدا می‌کردند. امیدوارم این ساختار رفته رفته شکل بگیرد تا نساجی بتواند از امکاناتش استفاده کند.

  برچسب ها :

  نظرات