آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ , Sunday 24 January 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 108199
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  نظری:

  بسته شدن پرونده مسکن مهر تا پایان امسال

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ با مطرح شدن مسکن مهر واحدهای با موقعیت مکانی مناسب و دسترس زود به بهره‌برداری رسید اما برخی از واحدها در مناطقی واقع شد که جدا از بحث غیرقابل‌دسترسی پیشرفت فیزیکی آن در حد قابل قبولی نبود و امید به اینکه به بهره‌برداری برسد، کمی دور از ذهن شد.

  با این حال مردم برای اینکه روزی صاحبخانه شوند و از پرداخت اجاره‌بها خلاص شوند، پذیرفتند هرچند اگر دیرتر به بهره‌برداری برسد باز هم امید خانه‌دار شدن در دل‌های‌شان زنده بماند.

  بحث مسکن مهر در شهرهای مازندران نیز جز این موارد بوده که در برخی از شهرهای این استان خیلی زود به‌بهره‌برداری رسید و در برخی از شهرها از جمله مرکز استان و … هنوز چشم‌انتظاران بسیاری دارد.

  مدیرکل راه و شهرسازی مازندران درباره آخرین وضعیت مسکن مهر در شهرهای مازندران اظهار کرد: بحث مسکن مهر تا پایان سال به اتمام می‌رسد.

  سیدمحمد نظری با بیان اینکه ۵۸ هزار واحد در برنامه سهم مازندران  است، افزود: ۸۷۲ مورد خودمالک بوده که مشکلات حقوقی دارند و پرونده‌ها در مراجع قضایی درحال پیگیری است.

  وی اضافه کرد: همچنین یک‌هزار و ۸۱۵ واحد در بحث تعاونی‌هاست که دارای مباحث حقوقی بوده که تا پایان سال آن را تحویل می‌دهیم.

  مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به ۷۵۲ واحد آماده افتتاح در استان بیان کرد: براساس برنامه کل پرونده مسکن مهر تا پایان سال بسته می‌شود.

  نظری با تأکید بر اینکه در بحث مسکن اقدام ملی در دستور کار داریم، تصریح کرد: بیش از ۸ مورد در مرحله فراخوان داریم و ۱۲ مورد دیگر طی روزهای آینده در این مرحله قرار خواهد گرفت.

  به گزارش فارس، با توجه به مطرح شدن بحث اتمام مسکن مهر تا پایان امسال، سؤال مردم این است آیا واقعاً این مهم به تحقق می‌رسد یا در حد وعده باقی خواهد ماند؟!

  برچسب ها :

  نظرات