آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ , Wednesday 27 January 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 108164
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  روزیر:

  والیبال فرانسه می‌تواند المپیکی شود/ آنها دیگر به من نیازی ندارند!

  به گزارش آوای شمال؛

  روزیر: والیبال فرانسه می‌تواند المپیکی شود/ آنها دیگر به من نیازی ندارند!

  آوای شمال/ آنتونین روزیر، پشت خط فرانسوی تیم والیبال تروی ژاپن پس از پشت سر گذاشتن یک فصل خوب در این تیم تصمیم گرفت تا قراردادش را با این باشگاه تمدید کند. وی درخصوص تمدید قراردادش اظهار داشت: این موضوع یک تصمیم آسان برای من بود. من واقعاً تمایل زیادی داشتم تا یک سال دیگر در تروی بمانم. شرایط در این باشگاه بسیار خوب است و من احساس خوبی از حضور در اینجا دارم.

  این بازیکن فرانسوی درخصوص عملکرد تروی در فصل پیش‌رو خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. ما همچون فصل گذشته جاه‌طلب خواهیم بود و امیدوارم در نهایت بتوانیم به جام قهرمانی برسیم.

  روزیر در پاسخ به این سوال که برنامه شما در تعطیلات چه بود، گفت: بیشتر زمان را با همسر، فرزند، خانواده و دوستانم گذراندم. چند سفر هم رفتم و در مجموع تعطیلات خوبی داشتم. حالا آماده هستم تا در بالاترین سطح برای تیم باشگاهی‌ام بازی کنم. من هنوز شرایط خیلی خوبی دارم و برای شروع فصل جدید لحظه‌شماری می‌کنم.

  تیم ملی والیبال فرانسه در مسابقات قهرمانی اروپا نتوانست به مدالی دست پیدا کند. روزیر درخصوص عملکرد تیم ملی والیبال فرانسه در مسابقات اخیر، عنوان کرد: فرانسه یک تیم عالی است. فکر می‌کنم بازیکنان فرانسه در میادین بین‌المللی می‌توانند کارهای بسیار خوبی انجام دهند. من مطمئن هستم که آنها در ژانویه قدرت خود را ثابت کرده و به المپیک می‌روند، چون آنها شایسته آن هستند.

  پشت خط زن پیشین تیم ملی والیبال فرانسه در پاسخ به این سوال که آیا زمان دیدن بازی‌های تیم ملی دوست داشتی که در ترکیب باشی و به تیم ملی کشورت کمک کنی، اظهار داشت: فکر می‌کنم آنها دیگر به من نیازی ندارند! (با خنده) موضوع تیم ملی فرانسه برای من تمام شده است. خاطرات شگفت‌انگیزی با تیم ملی دارم، اما پرونده آن برای من بسته شده است. این روزها سعی می‌کنم روی تیم باشگاهی‌ام تمرکز کرده و آمادگی جسمی خود را حفظ کنم.

  برچسب ها :

  نظرات