آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10814
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  فعالیت‌های انتخاباتی دولت زیر ذره بین مجلس

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه خبرهایی در رابطه با فعالیت‌های انتخاباتی آقای نوبخت و دیگر اعضای دولت وجود دارد. مجلس در رابطه با فعالیت‌های انتخاباتی دولت چه برخوردی خواهد داشت؟ گفت: مناسب است کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس جلسه‌ای داشته باشد […]

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه خبرهایی در رابطه با فعالیت‌های انتخاباتی آقای نوبخت و دیگر اعضای دولت وجود دارد. مجلس در رابطه با فعالیت‌های انتخاباتی دولت چه برخوردی خواهد داشت؟ گفت: مناسب است کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس جلسه‌ای داشته باشد و ابعاد این موضوع بررسی شود.

  وی افزود: طبیعتاً مناسب نیست دولت در انتخابات ورود داشته باشد. دولت مجری انتخابات است و باید بی‌طرف باشد و به شایستگی مسئولیت خود را انجام دهد؛ البته جریانات سیاسی همسو با دولت فعال خواهند بود، اما باید زمینه فعالیت همه جریانات سیاسی هم فراهم شود.

  سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور هم روز گذشته(جمعه) در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، از دعوت محمدباقر نوبخت سخنگوی هئیت دولت به کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: بعد از بررسی بودجه ما قطعاً از آقای نوبخت دعوت می‌کنیم تا به کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس بیایند و صحبت‌های خود را در رابطه با فعالیت‌های انتخاباتی خود و دولت مطرح کند تا مسئله شفاف شود.

  چندی پیش حسین مرعشی عضو حزب کارگزاران سازندگی در مورد فعالیت دولت برای انتخابات مجلس، گفت: قاعدتاً آقای نوبخت در قالب حزب اعتدال و توسعه ورود می‌کنند. اخیراً هم آقای نوبخت از موضع سازمان برنامه به ستادهای آقای روحانی در استان‌ها به‌ عنوان اعضای شورای توسعه ابلاغ کردند.

  برچسب ها :

  نظرات