آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10808
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اقتصادی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  سرمایه دولت در صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی افزایش می‌یابد

  آوای شمال/ نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز پارلمان و در جریان بررسی لایحه بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور به بررسی بخش‌‌های هزینه‌ای این لایحه پرداختند. وکلای ملت در بند “د” تبصره ۳ مقرر کردند هزینه کارشناسی واگذاری اموال از محل منابع حاصل از واگذاری‌ها توسط سازمان خصوصی‌سازی قابل تأمین و پرداخت […]

  آوای شمال/ نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز پارلمان و در جریان بررسی لایحه بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور به بررسی بخش‌‌های هزینه‌ای این لایحه پرداختند.

  وکلای ملت در بند “د” تبصره ۳ مقرر کردند هزینه کارشناسی واگذاری اموال از محل منابع حاصل از واگذاری‌ها توسط سازمان خصوصی‌سازی قابل تأمین و پرداخت است.

  بهارستان‌نشینان همچنین در جریان بررسی بند “ع” بخش هزینه‌ای آن را تصویب کردند.

  پیش از این در بخش درآمدی این بند مصوب شده بود در اجرای ماده (۱۷) قانون افزایش بهره‌وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی مصوب ۲۳/۴/۱۳۸۹ به سازمان امور عشایر ایران اجازه داده می‌شود تمامی فروشگاهها، جایگاههای سوخت سنگواره‌ای (فسیلی)، انبارهای ذخیره علوفه و کالا، اراضی و مستحدثات مربوطه را که در اختیار شرکتهای تعاونی عشایری و اتحادیه‌های مربوطه قرار دارند با قیمت کارشناسی و دریافت ده‌درصد (۱۰%) قیمت به‌صورت نقد و مابقی به‌صورت اقساط پنجساله به شرکتها و اتحادیه‌های بهره‌بردار واگذار کند.
  وجوه حاصل از واگذاری‌ها به حساب مربوط نزد خزانه‌داری کل کشور واریز می‌شود.

  نمایندگان مجلس در بخش هزینه‌ای بند “ع” نیز مصوب کردند که معادل صددرصد(۱۰۰%) آن از محل ردیف ۶-۵۳۰۰۰۰ در اختیار سازمان امور عشایر ایران قرار می‌گیرد تا به‌عنوان افزایش سرمایه سهم دولت در صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی هزینه کند.

  برچسب ها :

  نظرات