آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 108064
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  جلوه‌های چشمگیر غرفه ملی ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت

  رایزن فرهنگی ایران در برلین با ابراز رضایت از جلوه‌های بصری و محتوایی غرفه ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت آنها را چشمگیر توصیف کرد.

  جلوه‌های چشمگیر غرفه ملی ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت

  آوای شمال/ حمید محمدی، رایزن فرهنگی ایران در برلین گفت : امسال هم جمهوری اسلامی ایران حضور پررنگی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت دارد و جلوه های بصری و محتوایی آن چشمگیر است، افزود : نمایشگاه کتاب فرانکفورت مهم ترین رویداد فرهنگی در حوزه نشر است که ناشران زیادی به صورت بین المللی در آن شرکت می کنند.
  وی گفت : ناشران حاضر در غرفه ملی ایران کارهای قابل تاملی انجام داده اند . البته چون نمایشگاه بین المللی است ما باید به سمت آثاری برویم که فرهنگ و هنر ایران اسلامی را به زبان های دیگر معرفی کنیم.
  رایزن فرهنگی ایران در برلین ضمن قدر دانی از حضور ناشران در غرفه ملی ایران گفت : بعضی از ناشران این ویژگی را دارند که آثارشان را به زبان انگلیسی ارائه می کنند و در مجموع برایند حضور ناشران در این غرفه بسیار خوب بوده است.
  وی افزود: قطعا حضور ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت اثر گذار است .چون مردم با کتاب و نشر و آن چه با قلم نویسندگان روی کاغذ می آید می توانند با فرهنگ یکدیگر آشنا شوند.
  محمدی گفت : آشنایی با فرهنگ های دیگر مجال خوبی هم هست که سوتفاهم میان ملت ها از بین برود و امیدوارم حضور ناشران ایرانی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت پررنگ تر باشد.
  امسال در غرفه ملی ایران بیش از بیست ناشر ایرانی حاضر شدند .
  در روزهای گذشته ، ویژه برنامه های رونمایی کتاب و معرفی طرح گرنت و نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در غرفه ملی ایران برگزار شد .
  نمایشگاه کتاب فرانکفورت تا ۲۸ مهر برپاست

  برچسب ها :

  نظرات