آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ , Friday 29 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 107896
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  تخصیص اعتبار ۸۵ میلیارد تومانی به حوزه پسماند مازندران/پروژه‌های عمرانی اولویت‌بندی شدند

  استاندار مازندران از تخصیص اعتبار 85 میلیاردتومانی در حوزه پسماند مازندران خبر داد و افزود: برای حضور سرمایه‌گذار نیازمند فراهم شدن بسترهای لازم هستیم

  آوای شمال/ احمد حسین‌زادگان عصر امروز در هفتمین جلسه شورای اداری این شهرستان که برای نخستین بار در سالن پیامبر اعظم(ص) شهر رویان، برگزار شد، اظهار کرد: مردم همواره نقطه اتکال نظام بوده و هستند و در همه مراحل دشمنان را ناکام کرده و نگذاشتند به اهداف خود برسند.

  وی افزود: در شرایط کنونی که در تحریم اقتصادی شدید قرار داریم و از آن تعبیر جنگ اقتصادی دارم، کارکردن به مراتب سخت‌تر از دوران دفاع مقدس است.

  استاندار مازندران تصریح کرد: در شرایطی نمی‌توانیم نفت بفروشیم و یا برای انتقال پول آن دچار مشکل هستیم، کار دستگاه‌های اجرایی سخت است و دشمن هم با این فشارها می‌خواهد نظام را ناکارآمد معرفی و مردم را ناامید کند.

  این مسؤول خاطرنشان کرد: هدف دشمنان، دولت نیست بلکه نظام اسلامی است، بنابراین ما باید سطح رضایتمندی را در جامعه افزایش داده و امید را در دل مردم زنده نگه داریم.

  حسین‌زادگان افزود: برخی از پروژه‌ها نیازمند اعتبار آنچنانی نیست بلکه نیازمند خلاقیت، خرج دادن سلیقه و توجه است و اینکه مردم بدانند به آنان و کارشان توجه می‌شود، راضی هستند، شرایط را درک می‌کنند و توقع زیادی ندارند.

  وی با اشاره به اینکه در یکسال گذشته شاهد رشد اقتصادی و کاهش بیکاری در استان بودیم، اظهار کرد: بیکاری ازبین نرفت، زیرا نمی‌شود با کار یکساله مشکلات را حل کرد اما باید تلاش کنیم تا مشکلات کاهش پیدا کند و مهم انجام کارهای شدنی است تا مردم ما را باور کنند.

  استاندار مازندران تاثیر خدمات و اقدامات برای مردم را نیازمند زمان دانست و افزود: با رشد اقتصادی هشت درصدی ۹ سال زمان نیاز است تا تاثیرات اقتصادی و معیشتی در سبد خانوارها احساس شود اما انتقال خط لوله آب، تکمیل کمربندی که سریع جواب می‌دهد و مشکلات مردم را تا حدودی کاهش و یا رفع می‌کند، توجه به مردم، خلاقیت و سلیقه خرج دادن است که مردم این‌ها را به درستی تشخیص می‌دهند.

  این مسؤول از اولویت‌بندی پروژه‌های عمرانی در استان خبر داد و تصریح کرد: چندین پروژه اولویت‌دار در استان دسته‌بندی شد که از جمله آن‌ها ایجاد مناطق آزاد، تجارت خارجی با ارتباط بیشتر با کشورهای همسایه و … است.

  حسین‌زادگان با بیان اینکه مازندران برای سال ۲۰۲۲ به عنوان پایتخت گردشگری اکو انتخاب شد، اظهار امیدواری کرد تا شرایط مردم منطقه تغییر پیدا کند و ارتباط بیشتر با کشورهای عضو اکو سبب بهبود معیشت مردم استان شود.

  وی از تخصیص اعتبار ۸۵ میلیاردتومانی در حوزه پسماند مازندران خبر داد و افزود: برای حضور سرمایه‌گذار نیازمند فراهم شدن بسترهای لازم هستیم که از جمله آن رفع مشکل پسماند و زباله استان، مشکل آب شرب، سند مالکیت و … است که باید رفع شود و این مستلزم در کنار هم بودن و حرکت متوازن همه دستگاه‌ها و حمایت مردم است.

  استاندار مازندران در پایان از پیگیری لازم برای رفع مشکلات شهرستان نور به ویژه منطقه رویان خبر داد و گفت: پیگیر اختصاص آمبولانس به ۱۱۵ رویان و تامین اعتبار درمانگاه و همچنین اعتبار احداث پل در رویان هستم.

  برچسب ها :

  نظرات