آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 6 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 107888
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  کارنامه بسیج درخشان و پرافتخار است/جزئیات برنامه‌های هفته بسیج در مازندران

  جانشین فرمانده سپاه کربلا گفت: نقش بسیج در توسعه و در پیشرفت انقلاب اسلامی یک نقش بسیار مؤثر و بی‌بدیل بوده است.

  آوای شمال/ حسین‌محمد رضایی درباره تشکیل ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین در استان مازندران اظهار کرد: بسیج در آستانه ورود به چهل سالگی حیات نورانی و پرافتخار خود قرار دارد و کارنامه بسیج یک کارنامه بسیار درخشان و پرافتخاری است.

  وی افزود: وقتی ما دوران چهل ساله گذشته را خوب مورد بررسی و مطالعه قرار بدهیم می‌بینیم که نقش بسیج در توسعه و در پیشرفت انقلاب اسلامی یک نقش بسیار مؤثر و بی‌بدیل بوده است، اگر حضور بسیج نبود قطعا کار برای جبهه انقلاب اسلامی بسیار سخت می‌شد.

  جانشین فرمانده سپاه کربلا خاطرنشان کرد: امروز برای نکوداشت یاد و نام بسیج و برای تقویت فرهنگ بسیجی، برای پیمایش گام دوم انقلاب اسلامی ضرورت دارد که ما برنامه‌هایی را آماده و تدوین کنیم و در اختیار مردم، به ویژه در اختیار نسل جوان و نوجوان جامعه خودمان قرار دهیم.

  مسؤول ستاد بزرگداشت ۴۰ سالگی بسیج در مازندران با بیان اینکه به همین منظور ما برنامه‌های متعددی را آماده کردیم که در هفته بسیج امسال در سراسر جغرافیای استان مازندران انجام خواهد شد، بیان کرد: این برنامه‌ها عمدتا شامل برنامه‌های فرهنگی، مسابقات ورزشی، دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری همایش اقتدار بسیجیان که در همه شهرستان‌ها انجام خواهد شد، رونمایی از محصولات دانش‌بنیان جدید و افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی، تقویت گشت‌های محله‌محور و … خواهد بود.

  رضایی افزود: یک برنامه شاخص و محوری، برگزاری کنگره بزرگداشت ۴۰۰۰ شهید بسیجی استان مازندران است که همپای سایر نقاط کشور و قرار است که یادواره برای ۹۲ هزار شهید بسیجی در سراسر کشور برگزار شود.

  وی در ادامه یادآور شد: این مراسم را در استان مازندران، در همه شهرستان‌ها و در بسیاری از سازمان‌ها و مؤسسات خواهیم داشت که برای اینکه آن را به نحو  احسن انجام دهیم با مسؤولان دستگاه های مرتبط پیرامون اثربخشی بیشتر این برنامه با آنها جلساتی را داشته ایم.

  جانشین فرمانده سپاه کربلا افزود: شعار محوری ما هم در هفته بسیج امسال بسیج ۴۰ سال خدمت، جهاد و شهادت امیدواریم که همه این برنامه‌ها مورد استقبال و استفاده مردم قرار گیرد.

  به گزارش فارس، هفته بسیج از تاریخ ۳۰ آبان آغاز و تا تاریخ ۶ آذر ادامه دارد.

  برچسب ها :

  نظرات