آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ , Saturday 18 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10777
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۸:۰۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  تعجب من از آقای هاشمی رفسنجانی است که هیچ واکنشی نسبت به اظهارات فرزندش نشان نمی دهد

  آوای شمال/ تقی دژاکام، فعال رسانه ای در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا درخصوص مصاحبه فائزه هاشمی با روزنامه فیگارو و اظهارات مطرح شده در این روزنامه اظهار داشت: اظهارات فائزه هاشمی فقط معطوف به گفتگو با روزنامه فرانسوی فیگارو نیست و یکی دو سال پیش بود که مصاحبه ای دیگر با […]

  آوای شمال/ تقی دژاکام، فعال رسانه ای در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا درخصوص مصاحبه فائزه هاشمی با روزنامه فیگارو و اظهارات مطرح شده در این روزنامه اظهار داشت: اظهارات فائزه هاشمی فقط معطوف به گفتگو با روزنامه فرانسوی فیگارو نیست و یکی دو سال پیش بود که مصاحبه ای دیگر با چنین مضامینی انجام داده بود. بنابراین بنده با شنیدن خبر این مصاحبه از فائزه هاشمی تعجب نکردم. بلکه تعجب من از شخص آقای هاشمی رفسنجانی است که هیچ واکنشی نسبت به اظهارات فرزندش نشان نمی دهد.

  وی در ادامه خاطرنشان کرد: اگر یکی از اصولگرایان نکته ای، انتقادی، حرفی و جمله ای این چنین داشتند به سرعت با واکنش آقای هاشمی و دوستانشان مواجه می شد اما فرزند وی یک بار پیام فرح همسر شاه پهلوی را در روزنامه زن منتشر می کند و بار دیگر هم می بینیم که چنین مصاحبه ای با روزنامه فیگارو انجام می دهد اما هیچ واکنش، تلنگر و اعتراض حتی با شیب ملایم هم از آقای هاشمی مشاهده نشد.

  دژاکام در بخش پایانی اظهارات خود در خصوص ماجرای توهین روزنامه اعتماد به امام حسین(ع) و تاخیر وزارت ارشاد در برخورد با این روزنامه، اظهار داشت: برخورد به موقع و قانونی وظیفه وزارت ارشاد است و تعجب اینجاست که چرا در موارد دیگر روزنامه ۹ دی را توقیف می کنند و یا هفته ای چند بار به روزنامه وطن امروز تذکر می دهند اما در برخورد با روزنامه های اصلاح طلب اینگونه رفتار نمی شود.

  برچسب ها :

  نظرات