آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ , Friday 29 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 107503
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  رئیس اداره پست بابلسر خبر داد

  تحویل بیش از ۳۵۰ هزار مرسوله پستی به شهروندان بابلسری/ درآمد پست بابلسر به ۱۶ میلیارد تومان رسید

  رئیس اداره پست بابلسر از توزیع 357 هزار و 578 فقره مرسوله پستی به درب منازل شهروندان بابلسری خبر داد و گفت: درآمد اداره پست بابلسر به 16 میلیارد تومان رسید.

  تحویل بیش از 350 هزار مرسوله پستی به شهروندان بابلسری/ درآمد پست بابلسر به 16 میلیارد تومان رسید
  آوای شمال/ محمداسماعیل نبیلی اظهار کرد: آمار مرسولات سال پستی از ۱۷ مهر ۹۷ تا ۱۷ مهر ۹۸ در بابلسر بالغ بر ۳۵۷ هزار و ۵۷۸ فقره مرسوله بوده که به درب منازل توزیع شد.

  وی با اشاره به اینکه اداره پست بابلسر دارای ۲۱ کارمند رسمی، پیمانی و قراردادی است خاطرنشان کرد: دو دفتر پستی فعال دولتی، پنج دفتر پیشخوان شهری، ۱۲ دفتر پیشخوان روستایی، پنج نمایندگی توزیع، یک دفتر پستی در اداره ثبت اسناد و یک دفتر نمایندگی شهری برای دریافت مرسولات شهری هادی شهر از مجموع دفاتر و نمایندگی‌های اداره پست بابلسر است.

  رئیس اداره پست بابلسر تصریح کرد: حدود هزار و ۲۰۰ مرسوله به صورت روزانه توسط کارکنان این اداره به درب منازل شهروندان تحویل داده می‌شود و بنابر آمار دستگاه‌های نظارتی، پست بابلسر با حداقل بازخورد منفی رو به رو است.

  نبیلی با بیان اینکه از لحاظ شاخص‌های کیفی در بین ۶ اداره برتر پست استان قرار داریم، یادآور شد: از نظر درآمدی اداره پست بابلسر پس از شهرستان‌های ساری، بابل، قائمشهر و آمل در رتبه پنجم قرار دارد.

  وی اذعان کرد: تمامی مستقلاتی که احساس می‌شد به نحوی می‌تواند در زمینه اقتصاد مقاومتی کمک کار باشد تلاش کردیم تا به ارزش افزوده مناسب تبدیل کنیم؛ زمین بایری داشتیم که به بانک گل اجاره دادیم و از این رو توانستیم هم درآمدزایی و اشتغالزایی را داشته باشیم.

  رئیس اداره پست بابلسر اظهار کرد: در این روزها که مراجعه زیادی برای دریافت گذرنامه وجود داشت ساعت کار را برای کارکنان افزایش دادیم تا رضایت مراجعه کنندگان را به دنبال داشته باشد و خدمات موثری به شهروندان ارائه کنیم.

  نبیلی خاطرنشان کرد: ۱۴۷ هزار و ۵۷۸ فقره مرسوله در سال پستی     ۹۷ – ۹۸ از بابلسر به نقاط مختلف کشور ارسال شد و ۲۱۴ هزار و ۶۴۲ فقره مرسوله به این شهرستان وارد شده است.

  وی با اشاره به اینکه نمایندگی گمرکی پست خارجه اداره پست شهرستان فعال است، تصریح کرد: در زمینه ارسال مرسوله به خارج از کشور هم رشد قابل توجهی داشتیم.

  رئیس اداره پست بابلسر با تاکید بر اینکه به دنبال اتصال بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان بودیم یادآور شد: در زمینه آمار امانت مانند برنج، شکرسرخ، توت فرنگی و پرتقال عملکرد خوبی صورت گرفت و با ۳۲ هزار و ۴۸۹ فقره رشد ۱۰ درصدی ترافیک و ۲۴ درصدی درآمدی را شاهد بودیم.

  این مسئول افزود: درآمد اداره پست بابلسر در سال ۹۶ – ۹۷ مبلغ ۱۵ میلیارد تومان بوده و این مبلغ در سال ۹۷ – ۹۸ با رشد دو درصدی به مبلغ ۱۶ میلیارد تومان رسیده است.

  نبیلی گفت: روزانه بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ کارت سوخت توزیع شده و هم‌اکنون بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ کارت سوخت در اختیار اداره پست قرار دارد.

  رئیس اداره پست بابلسر اظهار کرد: حدود ۹۸ درصد شهروندان بابلسری ثبت‌نام کارت هوشمند ملی را انجام داده‌اند و حدود هزار کارت صادر شده که شهروندان می‌توانند با مراجعه به اداره پست آن را دریافت کنند.

  برچسب ها :

  نظرات