آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ , Sunday 7 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 107477
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس تاکید کرد

  ضرورت رفع کمبود پزشکان متخصص و امکانات پزشکی در بیمارستان رامسر

  نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان امام سجاد رامسر به عنوان یکی از بیمارستان های با سابقه در استان مازندران از کمبود پزشکان متخصص و امکانات پزشکی رنج می برد که ضرورت دارد تا این مشکلات رفع شود.

  ضرورت رفع کمبود پزشکان متخصص و امکانات پزشکی در بیمارستان رامسر

  آوای شمال/ شمس الله شریعت نژاد در جلسه با رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در رامسر اظهار کرد: غرب مازندران جاذبه های گردشگری دارد و باید از محل درمان درآمد داشته باشیم و با توجه به کمبود پزشک متخصص و امکانات پاسخگوی نیازهای مردم نیستیم.

  وی با انتقاد از تعدد سرعت گیرهای نامناسب در جاده های استان مازندران گفت: سرعت گیرهای مسیر رامسر به ساری سبب شده مردم جهت سهولت در رفت و آمد و درمان از رامسر به تهران عزیمت کنند.

  نماینده مردم رامسر و تنکابن در خانه ملت تصریح کرد: کمبود پزشک متخصص، فوق تخصص و امکانات، معادلات چند مجهولی وزارت بهداشت است که حل نشده است.

  شریعت نژاد افزود: ماهیانه ۱۶۰ میلیون اجاره پردیس خودگردان است که باید هر چه زودتر ساختمان جدید آن احداث و بهره برداری شود.

  در ادامه این جلسه فرماندار رامسر نیز اظهار کرد: واحد بین الملل پردیس خودگردان و مرکز غربالگری بیمارستان امام سجاد در ماه های آینده بهره برداری و افتتاح می‌شود.

  محمد آزاد گفت: شهرستان رامسر با داشتن جاذبه های گردشگری و توریست پذیری باید در بخش درمانی بصورت ویژه دیده و با بکار گیری تمامی ظرفیت ها توجه بیشتری به این حوزه شود.

  وی افزود: در واحد بین الملل اقدامات خوبی انجام شد و این پروژه در ماه های آینده تکمیل و بهره برداری میشود و نیاز به حمایت ها و کمکهای ویژه داریم که آنچه در شان دانشجویان پزشکی است انجام شود.

  این مسئول تصریح کرد: در بخش غربالگری بخشی از کار انجام گرفت و بخش دیگر با کمک خیرین انجام میشود و تلاش های مجموعه شهرستان عملیاتی خواهد شد.

  آزاد در پایان گفت: در حوزه سخت افزاری و زیر ساختی اقدامات خوبی انجام شده و در بخش تجهیز اقدامات انجام شود تا همزمان با واحد بین الملل مرکز غربالگری بهره برداری شود.

  برچسب ها :

  نظرات