آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 14 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10740
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۷:۱۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  سازندگی مازندران با وحدت و همدلی محقق می‌شود

  آوای شمال/ حجت‎الاسلام سید داوود موسوی پنج‌شنبه شب در مراسم یادواره سرداران و ۴۲۵ شهید این شهرستان گفت: ما با آرمان‌های مقدس شهدا با استقلال و عزت در برابر دشمنان داخلی و خارجی و زیاده‌خواهی‌های آنان ایستاده‌ایم. وی افزود: در بررسی علل کینه‌توزی‌ها و عداوت قدرت‌های استکباری جهان به سرکردگی آمریکا به‌ خوبی به این […]

  آوای شمال/ حجت‎الاسلام سید داوود موسوی پنج‌شنبه شب در مراسم یادواره سرداران و ۴۲۵ شهید این شهرستان گفت: ما با آرمان‌های مقدس شهدا با استقلال و عزت در برابر دشمنان داخلی و خارجی و زیاده‌خواهی‌های آنان ایستاده‌ایم.

  وی افزود: در بررسی علل کینه‌توزی‌ها و عداوت قدرت‌های استکباری جهان به سرکردگی آمریکا به‌ خوبی به این نکته می‌رسیم که دلیل این دشمنی‌ها همین ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر آمریکا و متحدانش است.

  امام جمعه محمودآباد تصریح کرد: بیمه سلامت مدیران و مسئولان در نظام جمهوری اسلامی اطاعت از منویات دقیق و کامل رهبری است که این مهم در پیام و وصایای شهدا به‌خوبی دیده می‌شود که آن عزیزان رمز بقا و ماندگاری مسئولان و مردم را تبعیت از جایگاه رفیع ولایت‌فقیه دانسته‌اند.

  موسوی عنوان کرد: مسیر سازندگی مازندران با وحدت و همدلی که توسط نماینده ولی‌فقیه، استاندار و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به‎وجود آمده است، عمران و آبادانی را بسیار پرتحرک کرده است.

  وی ادامه داد: با این شرایط به‌وجود آمده انتظار می‌رود که مازندران به آن جایگاهی که در این سال‌ها نرسیده است، دست پیدا کند.

  امام جمعه محمودآباد در پایان با اشاره به حماسه اخیر مردم این شهرستان در روز ۲۲ بهمن گفت: مردم محمودآباد در حماسه ۲۲ بهمن و راهپیمایی عظیم این یوم‎الله، اطاعت از رهنمودهای رهبری را به عموم مردم جهان نشان دادند که این حضور، بیعتی با رهبری و آرمان‌های انقلاب و همچنین مشت محکمی بر دهان ایادی استکبار بود.

  برچسب ها :

  نظرات